Black Lightning’ten Sürpriz Poster Geldi!

0

16 Ocak 2018 tarihinde prömiyerini CW kanalında yapacak olan ve merakla beklenen süper kahraman dizisi Black Lightning’ten yeni bir poster geldi.

Black Lightning de çizgi romanlardan televizyon ekranlarına geçişini yapmış olan karakterler arasına taşındı. DC’deki karakterden ilham alınan bu dizi, Jefferson Pierce’ın hayatını ele alacak. Pierce, süper kahramanlık zamanlarını arkasında bırakarak oldukça normal ve sade bir yaşama başlayan bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Diziden gelen sürpriz poster ise şu şekilde:

Black Lightning

 

Black Lightning Konusu

Jefferson Pierce, süper kahramanlık günlerini geçmişinde bırakmıştır ve artık bir lise müdürüdür. Pierce yalnızca tek bir amacı benimsemiştir: Hem semtte bulunan çocukların hem de kendi çocuklarının gayet düzgün ve kaliteli bir biçimde yaşamasını, yetişmesini sağlamak. Bu amacı doğrultusunda da semtte bulunan suç çetelerinin gençlere arar vermesini önlemek adına çalışmalar yapar. Fakat bir gün suç oranının tekrardan yükselişe geçtiğini fark eder ve kahramanımız, süper kahramanlığa yeniden başlar. Pierce, eskiden olduğu gibi elektrikten gücünü alan Black Lightning olmuştur.

Black Lightning Kadrosu

Dizinin oyuncu kadrosunda Nafessa Williams (Burning Sands, Streets), Cress Williams (Prison Break), Christine Adams (Batman Begins, The Girl With The Dragon Tattoo), China Anne McClain, Damon Gupton (Criminal Minds, Whiplash), Jill Scott ve James Remar (Dexter, Sex and the City) gibi ünlü oyuncular yer almakta.

Buna Göz Atın:  The Punisher 2. Sezon Onayı Geldi!
Share.

About Author

Dokuz Eylül Üniversitesi Felsefe bölümü öğrencisi. Minnoş bir ev kedisi değil.

Leave A Reply