Mr. Robot 4. Sezon Onayı Kesinleşti!

0
Mr. Robot hayranlarını sevindiren haber geldi. USA Network’un popüler dizisi olan Mr Robot’un 4. sezon onayı aldığı kesinleşti!
2015 senesinde televizyon ekranlarına girip izleyici ile buluşan Mr. Robot dizisi Sam Esmail’in yaratıcılığında karşımıza çıktı. Başrolünde oldukça sevdiğimiz ve benimsediğimiz ünlü oyuncu Rami Malek (Need for Speed, The Pasific)’in bulunduğu dizide, Portia Doubleday, Christian Slater (The Name of the Rose), Grace Gummer (American Horror Story), Carly Chaikin (Escape, Suburgatory) ve Michael Cristofer (Gia) gibi pek çok başarılı isim de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

mr robot

Mr. Robot 4. sezon onayı dizinin yaratıcısı olan Sam Esmail’in kendi Instagram hesabındaki bir paylaşımı ile kesinleşti. Söz konusu paylaşımda tüm senaristlerin toplanmış olduğu bir oda görülüyor. Bu fotoğrafın altında ise senarist odasının kesin ve resmi bir biçimde açılmış olduğu yazılı durumda. 4. sezonun önceki sezonlarda olduğu gibi 10 bölümden oluşması planlanıyor. Ayrıca dizinin yeni sezon onayı haberinin, 3. sezon finalinden önce gelmesi de izleyiciler için büyük motivasyon oldu. Dizi ile ilgili tüm yeni gelişmeler için sitemizi takip etmeye devam edin!
Buna Göz Atın:  Frontier 3. Sezon Onayını Kapmayı Başardı!
Share.

About Author

Dokuz Eylül Üniversitesi Felsefe bölümü öğrencisi. Minnoş bir ev kedisi değil.

Leave A Reply