The Punisher 2. Sezon Onayı Geldi!

0

Netflix ortaklığındaki yapımları ile büyük ilgi toplayan ve oldukça beğenilen Marvel yapımları, listesine The Punisher dizisini de eklemiş durumdaydı. Dizinin ilk sezonundan sonra herkesin sabırsızlıkla beklediği haber geldi.

Netflix platformu bugün bir açıklama yaptı. Merakla beklenilen bu açıklamada The Punisher 2. sezon için resmi onay verildiği belirtildi. 2. sezon onayının gelmesi zaten bekleniyordu çünkü dizi, daha yayınlanmadan önce bile sıkı bir hayran kitlesi oluşturmuştu.

frank the punisher

 

The Punisher 1. sezon 17 Kasım 2017 tarihinde izleyici ile buluşturulmuştu ve Frank Castle aramıza böylece geri dönmüştü. Dizi sayesinde ana karakterimizin hikayesine fazlasıyla yakınlaştık ve büyük intikam hareketinin sıkı takipçisi olduk. Ana karakterimizi diğer Marvel karakterlerinden ayıran belirgin bir fark bulunuyor: Frank Castle bir süper kahraman değil.  Castle’ın diğer Marvel karakterleri gibi süper güçleri yok. Tabii bu durum biz izleyiciler açısından asla eksiklik olarak görülmemekte.

Dizi bazı eleştiriler aldı fakat dizi hakkında yapılan incelemelerin hemen hemen hepsi olumlu yöndeydi. The Punisher 2. sezon yayın tarihi henüz belli değil fakat çok yakın bir zamanda yeni sezonun yayın tarihinin açıklanacağını düşünmekteyiz. Hatta yeni sezon ile 2018 senesinin son çeyreğinde buluşacağımızı söylemek de mümkün.

Diziyle ilgili hazırladığımız inceleme yazısına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Buna Göz Atın:  Zoo Dizisi 3. Sezonun Ardından İptal Edildi!
Share.

About Author

Dokuz Eylül Üniversitesi Felsefe bölümü öğrencisi. Minnoş bir ev kedisi değil.

Leave A Reply