Houdini and Doyle Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü 13 Mart 2016 tarihinde yayınlanarak izleyicinin beğenisine sunulan dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşmaktadır. Houdini and Doyle konusu bakımından drama, gizem ve suç türlerini işlemektedir. Dizi Britanya, Amerika ve Kanada ortak yapımıdır. Fox, ITV ve Global kanallarında yayınlanmaktadır.

Not: Dizinin devam sezonlarının gelebileceği üzerine haberler var. Ancak büyük bir sürpriz olmazsa dizi iptal olacak.

Dizinin yapımcılığını Adrian Sturges (The Enfield Haunting, The Escapist), Luke Aklin (Our Zoo, Dirty War) ve Kenton Allen (Six Shooter, Him and Her) yapmaktadır. Dizinin yaratıcıları ve aynı zamanda senaristleri de David Hoselton (House, First Knight) ve David N. Titcher (The Librarian)’dır.

HOUDINI AND DOYLE KONUSU VE OYUNCULARI

Dizi, ünlü ilizyonist Harry Houdini ile ünlü bir yazar olan Arthur Conan Doyle’un arkadaş olduğu bir evrende geçmektedir. Dizide bu iki ismin dostluğu ve özel hayatları ele alınıyor.

Dizide, Doyle ve Houdini, çözülmesi mümkün olmayan doğaüstü olaylarda Scotland Yard dedektiflerine yardımcı olmaya çalışmaktadır.Harry Houdini karakterini Episodes dizisinden anımsadığımız Stephen Mangan canlandırıyor. Arthur Conan Doyle’ı ise Michael Weston oynuyor. Kendisi Elementary, Scrubs, House M.D. gibi dizilerde izlemiştik. Son olarak dizide Adelaide Stratton karakterini ise Rebecca Liddiard canlandırmakta. Between (5 bölüm) ve Saving Hope (4 bölüm) gibi dizilerde rol almıştı. Netflix yenisi Alias Grace dizisinin kadrosunda yer alacağını belirtelim.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: David Hoselton, David N. Titcher
Dizi Türü: Suç, Drama, Gizem
Diğer Oyuncular: Emily Carey, Noah Jupe, Adam Nagaitis, Diana Quick
IMDB: 7.4

Houdini and Doyle dizi konusu ve oyuncuları hakkında çeşitli bilgiler verdik. Gizem türündeki dizileri takip etmeyi seviyorsanız buraya tıklayarak, bu türdeki yabancı dizilerin tarafımızca hazırlanmış tanıtımlarına göz atabilirsiniz.

Buna Göz Atın:  Güncel ve Çıkacak Olan Marvel Dizileri
Share.

About Author

Dokuz Eylül Üniversitesi Felsefe bölümü öğrencisi. Minnoş bir ev kedisi değil.

Leave A Reply