Las Chicas Del Cable Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

Netflix pek hız kesecek gibi görünmüyor. Daredevil, Narcos, Stranger Things gibi projelerle başarıyı yakalayan Netflix’in bir sonraki hamlesi Avrupa’ya açılmak olmuştu. Avrupa haricinde şirketin Latin Amerika hamleleri olduğunu da görmüştük. Hatta gelecek dönemde Türkiye’de fantastik bir projeye imza atılacak. Bu seferki dizimizin asli merkezi İspanya. Netflix’in ortaklığında çekilen Las Chicas Del Cable konusu, dram ve aşk kavramlarından beslenerek farkını ortaya koyuyor. Dizinin hikayesi 1920’li yıllarda geçiyor. Prodüksiyon ekibinden ve teknik detaylardan bahsettikten sonra detaylı bir şekilde dizinin konusundan bahsedeceğiz.

Dizinin ilk sezonu toplam sekiz bölümden oluşuyor. Bölümlerin gösterime ilk çıkış tarihi 28 Nisan. Her bir bölümün ortalama süresi 50-55 dk. civarında.

Dizinin yaratıcıları daha önceden birçok projede beraber olarak çalışmış Ramon Campos, Teresa Fernandez-Valdes. ve Gema R. Neira. Bu üçlüye yardımcı olan senaristlerin bütünü yerel isimlerden oluşuyor. Yapımcılar arasında ise dikkat çeken en önemli kişi Erik Barmack. Kendisi 3%, Ingobernable, Club de Cuervos gibi Netflix projelerinde görev almıştı.

Las Chicas Del Cable Konusu ve Oyuncuları

Las Chicas Del Cable
Alba Romero hırsızlık ve dolandırıcılıktan sabıkalı bir kadındır. Alımlı görünümü sayesinde birçok zengini dolandırmayı başarmıştır. Manüpilasyon konusunda giderek usta bir hal almıştır. Ancak bir gün karıştığı bir cinayet yüzünden başı belaya girer. Kendisini sorgulayan polis memurunun ise Alba’ya bir teklifi vardır. Polis Alba’dan, İspanya’da yükselmeye başlayan bir telefon şirketine çalışan olarak girmesini ve ardından bina içindeki kasada bulunan yüklü miktardaki parayı çalmasını ister. Alba’nın fazla seçeneği yoktur. Ya parayı çalacak ya da cinayet suçlamasıyla idama mahkum edilecektir.

Bayan Romero, telefon şirketine kurnazlığıyla girmeyi başarır. Şirketin önemli bir yöneticisini etkilemeyi başarmıştır. Artık sıra hırsızlığa gelir. Fakat hırsızlığı gerçekleştirecek iken geçmişten tanıdık bir yüz karşısına çıkar.

Buna Göz Atın:  Manifest Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) - Tanıtım

Las Chicas Del Cable

Las Chicas Del Cable oyuncuları arasında bulunan Blanca Suarez, dizinin başrolü olarak görebileceğimiz Alba karakterini canlandırıyor. Suarez daha önce Pedro Almodovar’ın yönettiği The Skin I Live In filminde rol almıştı.

Dizide yer alan diğer oyuncuların listesi için dizinin IMDB sayfasını buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

 

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Ramon Campos, Teresa Fernandez-Valdes, Gema R. Neira
Dizi Türü: Drama, Suç
Gösterim Süresi: 50-55 dk.
IMDB: 7.6

Las Chicas Del Cable, İngilizce ismiyle Cable Girls konusu hakkında bilgiler verdik. Diziyle ilgili görüşlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply