Trust Me Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 8 Ağustos 2017 tarihinde BBC One üzerinde yayınlanmaya başlayan dizinin ilk sezonu şu an için sadece 4 bölümden oluşmaktadır. Dizinin her bölümü ortalama 55 dakika sürmekte. Bir drama dizisi olan Trust Me konusu bakımından ilgi çekici bir niteliğe sahip.

Dizinin yapımcılığını Emily Feller (Emmerdale, Banana) ve Gaynor Holmes (Waterloo Road, Kings of the Wild Frontier) yapmaktadır. Dizinin senaristliğini ise Dan Sefton (The Good Karma Hospital, Holby City) başarılı bir şekilde üstlenmektedir. Yönetmenlik koltuğunda ise John Alexander (Jamestown) ve Amy Neil (Hollyoaks) oturmaktadır.

TRUST ME KONUSU VE OYUNCULARI

Cath Hardacre, çok çalışkan ve oldukça yetenekli bir hemşire ve sorumluluklarının bilincinde olan bir annedir. Bir gün, çalışmakta olduğu hastaneden, bilgileri dışarı sızdırdığı sebebi ile işinden kovulur. Cath’in biricik kızına bakabilmek için yapmayacağı şey yoktur ve Cath, sıra dışı bir yola başvurur. Uzman doktor olan bir arkadaşı vardır ve onun kimliğini çalarak onun yerine geçer. Artık Edinburg’ta bir doktordur ve yepyeni bir hayata başlar. Hayatındaki bu stresli değişim ve başvurduğu bu yol, Cath’in psikolojisini de alt üst eder.Trust Me oyuncuları arasında Jodie Whittaker başrolde bulunuyor. Dizideki ana karakter Cath Hardacre’yi canlandırıyor. Whittaker’ı Broadchurch, One Day, Black Sea gibi dizi ve filmlerden anımsıyoruz.

Dizideki bir diğer önemli oyuncu ise Andy Brenner karakterini canlandıran Emun Elliott. Kendisini Game of Thrones’taki dört bölümlük performansıyla hatırlayabilirsiniz. Brenner ayrıca The Paradise (16 bölüm), Clique (6 bölüm), Filth, Prometheus, Star Wars: The Force Awakens gibi yapımlarda rol almıştı.

Diğer oyuncular ve canlandırdıkları karakterler şöyle:

  • Brigitte Rayne karakterini Sharon Small (Born to Kill)
  • Arthur Hardacre karakterini Paul Copley (Downton Abbey)
  • Gerry karakterini David Ireland (Shetland) canlandırıyor.
Buna Göz Atın:  Tin Star Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım

Trust Me Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Dan Sefton
Dizi Türü: Drama
Kanal: BBC One
IMDB: 7.0 (Giriş puanıdır. Puan değişebilir.)

Trust Me dizi konusu hakkında bilgiler verdik ve oyuncu kadrosuna göz attık. Dram dizilerinden hoşlanıyorsanız buraya tıklayarak çok sayıdaki yabancı dizi tanıtımlarımıza erişebilirsiniz.

Share.

About Author

Dokuz Eylül Üniversitesi Felsefe bölümü öğrencisi. Minnoş bir ev kedisi değil.

Leave A Reply