Ben is Back Konusu ve Oyuncuları (2018) – Tanıtım

0

Ön gösterimi 8 Eylül 2018 tarihinde Toronto Film Festivali’nde gerçekleştirilen, daha sonrasında Vancouver, Miami, Austin gibi festivallerde gösterimine devam edilen Ben is Back konusu incelendiğinde dram türünde bir filmdir. 7 Aralık 2018 tarihinden itibaren ABD ve birçok Avrupa ülkesinde vizyona girecektir.

Filmin yönetmeni ve senaristi Peter Hedges’tir. Kendisi daha önce About a Boy, What’s Eating Gilbert Grape? gibi yapımlarda görev almıştı. Ek bilgi olarak; bu filmde yönetmenin öz oğlu Lucas Hedges de rol almaktadır.

Ben is Back Konu ve Oyuncular

Ben Burns ismindeki genç bir Noel arifesinde ailesinin yanına döner. Kendisi zeki olduğu kadar bazı sıkıntılarını çözmekte zorlanan bir gençtir. Annesi Holly Burns evine geri gelen oğlunu bağrına basar, ancak bazı sırlar ortaya çıkmaya başladıkça Ben’in ciddi bir tehlike altında olduğunu öğrenir. Holly Burns oğlunu korumalıdır.Ben is back oyuncuları arasında Julia Roberts’ı Holly rolünde izliyoruz. Kendisi son olarak Homecoming dizisinde karşımıza çıkmıştı. Filmi yöneten Peter Hedges’in oğlu olan Lucas Hedges ise Ben rolünde. Oyuncuyu Manchester by Sea, Lady Bird gibi filmlerden anımsayabilirsiniz.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Peter Hedges
Film Türü: Drama
Diğer Oyuncular: Courtney B. Vance, Kathryn Newton, Rachel Bay Jones, David Zaldivar
IMDB: 6.7 (Puan değişebilir)

Buna Göz Atın:  Eraserhead Konusu ve Oyuncuları (1977) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply