Last Flag Flying Film Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

Prömiyeri 28 Eylül 2017 tarihinde Amerika’da New York Film Festivali’nde yapılan Last Flag Flying konusu bakımından drama ve komedi ögelerini içerisinde barındırıyor. Çeşitli festivallerde gösterimi yapılan film vizyona Amerika’da 3 Kasım 2017 tarihinde girecek. Ülkemizdeki vizyona giriş tarihi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Filmin gösterim süresi 2 saat 4 dakikadır.

Filmin yönetmeni Richard Linklater’dır. Kendisi daha önce bol ödüllü Boyhood filminde yönetmen ve senarist olarak görev almıştı. Filmin Darryl Ponicsan’ın aynı isimli romanından sinemaya uyarlandığını belirtmek gerekir. Yapımcı kadrosunda ise Ginger Sledge (Bernie), John Sloss (Boyhood), Thomas Lee Wright (New Jack City) yer almaktadır.

Last Flag Flying Film Konusu ve Oyuncuları

Amerikan Ordusu’nda görevli bir asker Irak’ta hayatını kaybeder. Askerin babası oğlunun cenazesi için uzun zamandır görüşmediği asker arkadaşlarıyla irtibat kurar. Ancak oğlunun yaşamını yitirmesinden sonra bazı gerçekler gün yüzüne çıkmaya başlar. Bu gerçekler üç eski askeri de etkileyecektir. Kendi geçmişleriyle yüzleştikçe Vietnam anıları, Irak Savaşı gibi konular üzerinde diyalog kurarak birbirlerine tekrar yakınlaşırlar.


Last Flag Flying oyuncuları kimlerdir? Oyuncu kadrosunda Breaking Bad’in unutulmaz yıldızı Bryan Cranston yer alıyor. Kendisi filmde Sal Nealon rolünde karşımıza çıkıyor. Richard Mueller karakterini ise Matrix’in Morpheus’u Laurence Fishburne canlandırıyor. The Office dizisinde ve komedi türündeki filmlerde izlediğimiz Steve Carell de Larry ‘Doc’ Shepherd rolünde.


Diğer Bilgiler
Yönetmen-Yazar: Richard Linklater
Film Türü: Drama, Komedi
Vizyon Tarihi: 3 Kasım 2017
Diğer Oyuncular: Jeff Monahan, Dontez James, Graham Wolfe, Deanna Reed-Foster
IMDB: 6.7 (Giriş puanıdır.)
Buna Göz Atın:  American Assassin Film Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply