My Friend Dahmer Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

Ön gösterimi 21 Nisan 2017 tarihinde Amerika’da Tribeca Film Festivalinde gerçekleştirilen My Friend Dahmer konusu ve türü incelendiğinde biyografik bir dramadır. Ülkemizdeki vizyon tarihi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Toplam gösterim süresi 1 saat 47 dakika civarındadır.

Filmin yazarı ve yönetmeni Marc Meyers’tir. Kendisinin içinde yer aldığı en önemli proje bu yapımdır. Ayrıca film Derf Bacderf’in aynı isimli romanından sinemaya uyarlanmıştır. Yapımcılar arasında Milan Chakraborty (Batman Begins), Adam Goldworm (The Last Witch Hunter), William K. Baker (Legacy) gibi isimler yer almaktadır.

My Friend Dahmer Filmi Konusu

Aynı adlı romandan uyarlanmış olan film, katilin lise senelerini merkezine alıyor. Filmde, Dahmer’in yoksulluk ile ve aile şiddeti ile geçmiş olan acı dolu yıllarını görüyoruz. Dahmer’in ilk cinayetine de tüm detayları ile tanık oluyoruz. Ayrıca My Friend Dahmer, Jeffrey’in en kırılgan ve en güçsüz dönemi olan ergenlik yıllarını, lisedeki arkadaşlarının gözünde Jeffrey’in nasıl birisi olduğunu da anlatmakta.

My Friend Dahmer Oyuncuları


Filmin oyuncuları ve karakterleri kimlerdir? Jeff Dahmer karakterine genellikle aile komedilerinde rol alan Ross Lynch can veriyor. Son olarak The Brave dizisinde izlediğimiz Anne Heche’yi Joyce, Mad Men’de tanıdığımız Vincent Kartheiser’ı Dr. Matthews, The Walking Dead ve The Good Wife geçmişi bulunan Dallas Roberts’ı Lionel rollerinde görmekteyiz.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Marc Meyers
Film Türü: Biyografi, Drama
Diğer Oyuncular: Alex Wolff, Liam Koeth, Jack DeVillers, Tommy Nelson
IMDB: 6.8 (Puan değişebilir.)

Buna Göz Atın:  Ben is Back Konusu ve Oyuncuları (2018) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply