Safety Not Guaranteed Konusu ve Oyuncuları (2012) – Tanıtım

0

İlk gösterimi 22 Ocak 2012 yılında Sundance film festivalinde izleyiciye sunulan Safety Not Guaranteed konusu incelendiğinde bilim kurgu ve romantizm temalı bir filmdir. Sundance’dan sonra Munich, Seattle, Jameson Cinefest gibi birçok önemli festivalde gösterimine devam edilmiştir. Ülkemizdeki vizyon tarihi ise 2 Ağustos 2013’tür. Film çeşitli etkinliklerden toplam sekiz ödül almıştır.

Filmin senaryosu Derek Connolly (Jurassic World) tarafından yazılmıştır. Yönetmenlik görevini ise Colin Trevorrow (The Book of Henry) üstlenmiştir. Yapımcılar arasında filmde rol almış Kenneth karakterini canlandırdan Mark Duplass ve kardeşi Jay Duplass da yer almaktadır.

Safety Not Guaranteed Konu ve Oyuncular

Bir dergide stajyer personel olarak çalışan Darius için hayat tekdüze ilerlemektedir. Çevresi tarafından asosyal ve tuhaf biri olarak görülen Darius, dergideki bir röportaj görevi için gönüllü olur. Bir gazete ilanında yer alan garip ilan için Darius, stajyer arkadaşı Arnau ve editör Jeff birlikte çalışacaklardır. İlanı veren kişi ortağını kabul etmesi halinde ona geçmişe gitme yani zaman yolculuğu yapma şansı verecektir. Ancak bazı kriterleri ve dikkat çeken bir uyarısı vardır: Güvenliğiniz garanti değildir. İlk başlarda bu görevi eğlence olarak gören dergi ekibi olayın aslında çok daha derin olduğunu zamanla anlayacaktır.



Safety Not Guaranteed oyuncu kadrosunda öne çıkan isim Darius rolüyle Aubrey Plaza. Kendisi son olarak Legion dizisindeki dikkat çeken performansıyla izlemiştik. Jeff karakterini New Girl dizisinden hatırladığımız Jake Johnson, Arnau karakterini Deadpool’da izlediğimiz Karan Soni, Kenneth karakterini ise Manhunt: Unabomber ve Goliath serilerinde gördüğümüz Mark Duplass canlandırıyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Colin Trevorrow, Derek Connolly
Film Türü: Bilim Kurgu, Romantik, Komedi
Diğer Oyuncular: Mary Lynn Rajskub, Jeff Garlin, Jenica Bergere, Kristan Bell
IMDB: 7.0

Buna Göz Atın:  Geostorm Film Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply