The Mountain Between Us Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk gösterimi 9 Eylül 2017 tarihinde Kanada’da Toronto Film Festivali kapsamında gerçekleştirilen, İdris Elba ve Kate Winslet’ın başrollerinde olduğu The Mountain Between Us konusu bakımından bir hayatta kalma öyküsünü anlatan drama türündeki yapımdır. Ülkemizdeki vizyon tarihi 6 Kasım 2017 olarak açıklanmıştır. Toplam süresi 1 saat 52 dakikadır. Charles Martin’in aynı isimli romanından beyaz perdeye uyarlanmıştır. Türkçe ismi ise Aramızdaki Sözler‘dir.

Filmin yazarları arasında J. Mills Goodloe (The Age of Adaline) ve Chris Weitz (Rogue One) bulunmaktadır. Yönetmenlik koltuğunda ise ödüllü yönetmen Hany Abu-Assad (Paradise Now, Omar) oturmaktadır. Yapımcı kadrosunda Fred Berger (La La Land), Peter Chernin (New Girl), Dylan Clark (Planet of the Apes), David Ready (Red), Jenno Topping (Hidden Figures) bulunurken, filmin müziklerini Game of Thrones ve Westworld dizilerinin müziklerini oluşturan Ramin Djawadi hazırlamaktadır.

The Mountain Between Us Konusu ve Oyuncuları

The Mountain Between Us filmi, Charles Martin’in aynı isimli romanında uyarlanmıştır. Colorado dağlarının bölgesinde bir uçak kazası meydana gelir. Kaza sonrasında ise sadece iki kişi sağ bir biçimde kurtulmayı başarmıştır. Kazadan kurtulmuş olan bu iki şanslı kişi hayatta kalmak amacı ile mücadelelerini sürdürür. Bu esnada da birbirlerine karşı duygular beslemeye başlarlar. Böylece çok farklı maceralara doğru ilerlerler.The Mountain Between Us oyuncuları kimlerdir? Filmin başrolünde iki isim ön plana çıkıyor. Son olarak Thor Ragnarok’ta izlediğimiz, The Wire ve Luther dizileriyle de tanınan ünlü aktör İdris Elba’yı Ben Bass karakteriyle görmekteyiz. Alex Martin karakterini ise Titanic’in unutulmaz yıldızı Kate Winslet canlandırıyor. Filmde ayrıca Beau Bridges (Masters of Sex) ve Dermont Mulroney (Shameless) de yer alıyor.

Buna Göz Atın:  Geostorm Film Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Hany Abu-Assad
Film Türü: Drama, Macera
Vizyon Tarihi: 6 Kasım 2017
IMDB: 6.3 (Puan değişebilir.)

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply