The Mule Konusu ve Oyuncuları (2018) – Tanıtım

0

14 Aralık 2018 tarihinde Amerika’da vizyona girecek olan The Mule konusu incelendiğinde suç ve dram türlerinde bir yapımdır. Ülkemizdeki vizyon tarihi hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

Filmin yönetmeni aynı zamanda başrolü olan usta isim Clint Eastwood’tur. Film ayrıca New York Times dergisinde yayınlanan bir makaleden uyarlanarak beyaz perdeye aktarılmıştır. Senaryolaştırma görevi ise Narcos, Manhunt: Unabomber, Gran Torino gibi projeler ile tanınan Nick Schenk’e verilmiştir.

The Mule Konu ve Oyuncular

Earl Stone 80 yaşlarında geçim sıkıntısı çeken yaşlı bir adamdır. Kendisine gelen iş teklifi onu cezbeder, yapması gereken tek şey araba sürmektir. Ancak Earl aslında Meksika Karteli için uyuşturucu kuryeliği yapmaktadır. Kartel’in kendisine daha fazla iş vermesiyle birlikte polisin de radarına girer. Kartel’den korunmalı, polise ise yakalanmamalıdır.

The Mule oyuncuları arasında sinemaseverlerin yakından tanıyabileceği isimler bulunuyor. Bir beyazperde efsanesi olan Clint Eastwood filmde Earl Stone karakterini canlandırıyor. American Sniper, Hangover gibi filmlerde izlediğimiz Bradley Cooper’ı Colin Bates, End of Watch ve Ant-Man filmlerinden Michael Pena’yı Enforcer, Matrix filminden Laurence Fishburne’ü DEA ajanı, The Night Shift dizisinden Jill Flint’i Pam, American Horror Story dizisinden Taissa Farmiga’yı ise Ginny rollerinde görmekteyiz.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Clint Eastwood
Film Türü: Suç, Drama
Diğer Oyuncular: Andy Garcia, Dianne Wiest, Katie Gill, Manny Montana
IMDB: ?

Buna Göz Atın:  İzlemeyen Kalmasın: En İyi Jake Gyllenhaal Filmleri - 10 Film
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply