Wonder Film Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

Prömiyeri 14 Kasım 2017 tarihinde Los Angeles, California’da gerçekleştirilen, Owen Wilson ve Julia Roberts’ın başrollerini paylaştığı Wonder konusu incelendiğinde bir dramadır. Toplam süresi 1 saat 53 dakika olan filmin Türkiye’deki vizyon tarihi 24 Kasım 2017 olarak belirlenmiştir. Filmin Türkçe çevirisi için Mucize ismi uygun görülmüştür.

Film, R.J. Palacio’nun aynı isimli romanından uyarlanmıştır. Beauty and the Beast, The Perks of Being a Wallflower yapımlarında imzası bulunan Stephen Chbosky yönetmenlik koltuğundadır. Steve Conrad (Patriot) ve Jack Thorne (Glue) filmin senaristleri arasında bulunmaktadır. Yapımcı kadrosunda ise Michael Beugg (La la land), Jeffrey Herlacker (The Hunger Games), David Hoberman (Monk), Todd Lieberman (The Fighter), Bo Shen (Power Rangers) ve Jeff Skoll (Spotlight) gibi önemli isimler yer almaktadır.

Wonder Film Konusu ve Oyuncuları

Küçük Auggie Pullman için hayat arkadaşlarına nazaran daha zordur. Yüz hattında bulunan derilerin sarkmasıyla ilgili bir rahatsızlığı bulunmaktadır. Ailesi Auggie’yi diğer çocukların eğitim aldığı sıradan bir okula gönderir. Çünkü küçük Auggie’nin arkadaşlarından hiçbir farkı yoktur. Sıcacık bir aile draması…Türkçe’ye Mucize adıyla çevrilen Wonder filmi oyuncuları kimlerdir? Bol ödüllü Room filmiyle dikkatleri üzerine çeken çocuk oyuncu Jacob Tremblay yapımın merkezinde bulunuyor. Nate karakterini komedi filmlerinin usta aktörü Owen Wilson, Isabel karakterini ise 1990’lı ve 2000’li yılların başındaki performansıyla fenomen haline gelen güzel oyuncu Julia Roberts canlandırıyor. Supergirl, The 100, The Fosters dizilerinde yer almış olan Izabela Vidovic ise Via rolüyle karşımıza çıkıyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Stephen Chbosky
Film Türü: Aile, Drama
Diğer Oyuncular: Mark Dozlaw, Noah Jupe, Mandy Patinkin, Daveed Digs
IMDB: 8.1 (Giriş puanıdır, değişebilir.)

Buna Göz Atın:  I, Tonya Film Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply