24 Legacy Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 5 Şubat 2017 tarihinde FOX kanalı tarafından yayınlanmaya başlayan 24 Legacy konusu bakımından bir spin-off yapımıdır. 2000-2010 yılları arasında yayınlanan 24 dizisinin devamı olarak görülebilir. Dizinin yapımcı kadrosu neredeyse aynı olsa da, oyuncu kadrosunda farklı isimler yer alıyor. Dizinin ilk sezonu 12 bölüm olarak sipariş edildi, her bir bölümün 41 dakikalık gösterimlerle ekrana getirildiğini belirtelim.

Dizinin yaratıcıları arasında Robert Cochran, Manny Coto, Evan Katz ve Joel Surnow bulunuyor. Bu dört kişi ve diğer yapımcılar 24 serisinin kadrolu isimleridir. Dizinin konusunun 24: Live Another Day’den üç yıl sonrasını ele aldığını unutmamak gerekir.

24 Legacy Dizi Konusu ve Oyuncuları

Eric Carter, Amerika’ya geri dönme kararı almış eski bir askerdir. Bir terörist lider olan şeyhe karşı yürütülen operasyon sonucunda, şeyhin taraftarları Amerika’da terörist bir saldırı planı yapar. Eric Carter ve takım arkadaşlarının hayatı tehlikededir. Misilleme eylemi konusunda devreye Amerikan Terörle Mücadele Ünitesi (CTU) girecektir.


corey hawkinsEric Carter (Corey Hawkins): Dizinin en çok dikkat çeken ismi ve başrol oyuncusu. 24 Legacy oyuncuları arasında bulunan Corey Hawkins’i The Walking Dead izleyicileri anımsayacaktır. The Walking Dead dizisinde Heath karakterini canlandırmıştı. Asıl sükseyi ise, hip-hop kültürü üzerine bir biyografimi yapımı olan Straight Outta Compton’da Dr. Dre karakterini canlandırarak yapmıştı. Yapımın çeşitli film festivallerinden 25 ödülle döndüğünü belirtelim.


miranda ottoRebecca Ingram (Miranda Otto): CTU’nun direktörü. Ayrıca Senatör John Donovan’ın eşi. Mirando Otto denilince akla ilk olarak Lord of The Rings serisi gelecektir. Aragorn’dan yüz bulamayan Eowyn karakteriyle hatırlıyoruz. Rol aldığı diğer yapımlar arasında şunlar bulunuyor: Homeland (12 bölüm), Blessed, In Her Skin, Flores Raras, War of the Worlds, The Thin Red Line, Julie Walking Home, Dead Letter Office.

Buna Göz Atın:  Liar Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım

jimmy smitsJohn Donovan (Jimmy Smits): Dizide bir Amerikan Senatörü olarak karşımıza çıkıyor. Jimmy Smits’in kariyerinde çok önemli film ve diziler bulunmakta. Özellikle Sons of Anarhcy ve Dexter performansları çok iyiydi. Rol aldığı diğer yapımlar şöyle sıralanabilir: Outlaw (8 bölüm), Cane (13 bölüm), The West Wing (37 bölüm), NYPD Blue (90 bölüm), L.A. Law (107 bölüm), Star Wars: Episode II-III, Rogue One.


24 Legacy Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Robert Cochran, Manny Coto, Evan Katz, Joel Surnow
Dizi Türü: Aksiyon, Suç
Diğer Oyuncular: Charlie Hofheimer, Anna Diop, Teddy Sears, Ashley Thomas
IMDB: 6.4 (Giriş puanıdır, değişim meydana gelebilir.)

24 Legacy dizi konusu üzerine yorumlarınızı bekliyoruz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply