Above Suspicion Dizi Konusu ve Oyuncuları (2009) – Tanıtım

0

İlk bölümü 4 Ocak 2009 tarihinde ITV aracılığıyla izleyicinin beğenisine sunulan Above Suspicion konusu incelendiğinde polisiye, suç ve dram öğelerini içinde barındıran bir dizidir. İlk sezonu 2 bölüm, geriye kalan üç sezonu ise 3 bölümden oluşmaktadır. 28 Ocak 2017 tarihinde yayınlanan son bölümüyle seri final yapmıştır.

Dizi, Lynda La Plante’nin aynı isimli romanından ekranlara uyarlanmıştır. Britanya kökenli farklı projelerde senarist ve yapımcı olarak yer almış olan Noel Farrenger serinin senaristidir. Gillies MacKinnon’ın ise serinin 6 bölümünde yönetmenlik koltuğunda oturduğunu görülmektedir. Yapımcı kadrosunda Liz Thorburn (Trial & Retribution), Leila Kirkpatrick (Luther) ve Chris Clough (Stan Lee’s Lucky Man) yer almaktadır.

Above Suspicion Konu ve Oyuncular

Çaylak bir dedektif olan Anna Travis için kariyerinin ilk günleri pek kolay geçmemektedir. Erkek egemen bir büroda çalışmanın zorluklarını hissetmektedir. Kendisini kanıtlayabilmek adına kimliği belirsiz bir seri katili yakalamaya çalışacaktır. Ancak davanın seyrini değiştirebilecek yeni ipuçlarını takip etmesi gerekir, bu ipuçlarının sonunda ise psikolojik ve zorluk seviyesi yüksek bir oyunun içinde kendisini bulacaktır.Above Suspicion dizi oyuncuları kimlerdir? Başrolde Kelly Reilly yer alıyor. Kendisi True Detective kadrosunda izlemiştik. Bir diğer öne çıkan oyuncu ise Ciaran Hinds. James Langton karakterine can veren aktörü Game of Thrones’ta Mance Rayder rolünde seyretmiştik. Barbara Maddox karakterini Hollyoaks’tan Michelle Holmes, Mike Lewis karakterini Breathless’tan Shaun Dingwall canlandırıyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Lynda La Plante
Dizi Türü: Polisiye, Suç
Diğer Oyuncular: Amanda Lawrence, Celyn Jones, Geoff Bell, Richard Brake
IMDB: 7.1

Buna Göz Atın:  Dublin Murders Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply