Absentia Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 25 Eylül 2017 tarihinde AXN kanalında yayınlanan Absentia konusu ve türü bakımından gizem ve gerilim ögelerini içinde barındırıyor. Dizinin ilk sezonunun 10 bölümden oluşması planlanıyor. Bölümlerin ortalama gösterim süreleri 45-55 dk. arasında değişkenlik gösteriyor.

Dizinin yaratıcısı ve baş senaristi olarak Oded Ruskin ismi karşımıza çıkıyor. Kendisi daha önce İsrail yapımı dizilerde senarist sıfatıyla yer almıştı. Absentia ile birlikte kendisini uluslararası boyuta taşıma fırsatı buldu. Dizinin yapımcı kadrosunda aynı zamanda başrol oyuncusu Stana Katic’in yer aldığını belirtmek gerekir.

Absentia Konusu ve Oyuncuları

FBI ajanı Emily Byrne, Boston’da seri cinayetler işleyen bir katili yakalamaya çok yaklaşmıştır. Ancak bir anda ortadan kaybolur. Ajanı arama çalışmaları sonuç vermez ve Emily Byrne’nin ölmüş olduğu düşünülür. Ayrıca kadını öldürdüğünü itiraf eden katil ömür boyu hapis cezası almıştır. Kocası Nick Durand da eşinden umudunu kesmiş, kendisine yeni bir hayat kurmuştur.

Emily’nin kayboluşunun ardından altı yıl geçmiştir. Nick Durand, bir gece vakti kendisine gelen telefon çağrısıyla birlikte ormanlık alana ekip arkadaşlarıyla birlikte gider. Bir kulübede bulunan sularla dolu cam kafesin içinde Emily vardır. Eşi adeta ölümden geri dönmüştür, ancak cevaplanması gereken birçok soru bulunmaktadır.Absentia oyuncuları kimlerdir? Dizinin oyuncu kadrosunda dikkatleri Stana Katic çekiyor. Castle dizisinin 173 bölümünde rol almış olan Stana Katic, dizide Emily Byrne karakterine can veriyor. Karakterin eşi Nick Durand rolünde ise Patrick Heusinger bulunmaktadır. Oyuncuyu Casual, Revolution, Gossip Girl gibi dizilerde izlemiştik.

Narcos dizisinden Bruno Bichir, Downton Abbey’den Cara Theobold ve Game of Thrones’tan Ralph Ineson da oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Oded Ruskin
Dizi Türü: Gizem, Gerilim
Diğer Oyuncular: Amber Aga, Angel Bonanni, Paul Freeman, Neil Jackson
Kanal: AXN
IMDB: 8.2 (Giriş puanıdır, değişebilir.)

Buna Göz Atın:  Curfew Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) - Tanıtım

Absentia dizi konusu hakkında bilgiler sunduk. Ayrıca oyuncu kadrosuna göz attık. Diziyle alakalı görüşlerinizi yorum panelinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply