Andi Mack Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 10 Mart 2017 tarihinde Disney Channel’da yayınlanmaya başlayan Andi Mack konusu ve türü bakımından aile, komedi ve drama temalı bir dizidir. İlk sezonu 12 bölüm sürmüştür. İkinci sezon için 13 bölüm kanal tarafından sipariş edilmiştir. Her bir bölüm ortalama 25 dakikalık gösterimlerle ekrana taşınmaktadır.

Serinin yaratıcısı ve sorumlusu Terri Minsky’dir. Kendisi daha önce aile ve çocuk temalı dizilerde yazar olarak görev yapmıştır. Yapımcı kadrosunda Jeff T. Miller (American Ride), Phil Baker (Good Luck Charlie), Greg Hampson (Lab Rats) gibi isimler yer almaktadır.

Andi Mack Dizi Konusu ve Oyuncuları

13 yaşındaki Andi için her şey olması gerektiği gibi ilerlerken öğrendiği bir gerçek yüzünden işler tersine döner. Büyük ablası olarak bildiği Bex tekrardan eve döner. Ancak Bex, Andi’nin ablası değil annesidir. Andi’nin Annesi olarak tanıdığı Celia da bir anda büyükannesi olur. Genç kız bu karmaşık duruma uyum sağlamaya çalışırken, okuluna devam etmek zorunda ve arkadaşlarıyla iyi geçinmek durumundadır.


Peyton Elizabeth Lee

Peyton Elizabeth Lee

Dizinin başrolünde Andi Mack karakterini Peyton Elizabeth Lee canlandırıyor. Kendisi daha önce Shameless (3 bölüm) ve Scandal (1 bölüm) gibi dizilerde rol almıştı. Cyrus karakterine Joshua Rush (Bones), Bex karakterine Lilan Bowden (Parks and Recreation), Celia karakterine Lauren Tom (Supernatural), Amber karakterine Emily Skinner (Criminal Minds) can veriyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Terri Minsky
Dizi Türü: Aile
Kanal: Disney
IMDB: 7.6 (Değişebilir.)

Buna Göz Atın:  Legend of The Seeker Dizi Konusu ve Oyuncuları (2008) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply