Animal Kingdom Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü 7 Haziran 2016 tarihinde TNT’de yayınlanan Animal Kingdom konusu bakımından bir suç dramasını ele alıyor. Dizi, aynı isimli bir sinema filminin dizi uyarlamasıdır. Heyecanı ve de gerilimi başarılı bir şekilde sunan dizi, şu an için 2 sezondan oluşuyor ve 3. sezonunun 2018 senesinde seyirciye sunulacağı açıklanmıştır. Bölümler ortalama 60 dakika civarındaki gösterimlerle ekrana geliyor. 

Dizinin yapımcılığını John Wells (ER, Southland, Shameless), Jonathan Lisco (Halt And Catch Fire, Southland) ve Larry Teng üstlenmiştir. Dizinin senaristliğini de Jonathan Lisco, David Michod (War Machine, Hesher) ve Eliza Clark (Swing Kids) yapıyor.

Animal Kingdom Konusu ve Oyuncuları

Animal Kingdom oyuncuları

 

Joshua henüz 17 yaşındadır ve annesinin aşırı dozda eroin kullanmasının sonucunda ölmesinin ardından yalnız başına kalır. Mecburen uzun süredir görüşmediği anneannesi Janine’i arar. Janine hemen gelir ve Joshua’yı Güney Carolina’da bir sahil kasabasına, bir eve götürür. Tanımadığı bir ailede Joshua’yı yeni bir hayat karşılar. Anneannesi ve dört dayısından oluşan bir suç şebekesinin içine hiç bilmeden, mecburen düşmüştür. Joshua’yı heyecanlı ve de çok tehlikeli günler beklemektedir. Kendisi artık bir çocuk olmaktan çıkacak, suç dünyasının içinde büyüyecektir. Animal Kingdom oyuncuları arasında This Boy’s Life, Into the West, Ocean’s Thirteen gibi filmlerden hatırladığımız Ellen Barkin, Pretty Little Liars’ta izlediğimiz Jake Weary, Soutland dizi kadrosunda bulunmuş olan Shawn Hatosy, Peaky Blinders’tan anımsadığımız Finn Cole, Vikings’te seyrettiğimiz Ben Robson, Underworld serisinden hatırladığımız Scott Speedman ve kariyerindeki en önemli atılımı bu diziyle gerçekleştiren Molly Gordon yer alıyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Jonathan Lisco, David Michod
Dizi Türü: Suç, Drama
Diğer Oyuncular: Carolina Guerra, Daniella Alonso, Jennifer Landon, Ellen Wroe
Kanal: TNT
IMDB: 8.1

Animal Kingdom dizi konusu nedir sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Dizinin oyuncu kadrosuna göz attık. Diziyle ilgili görüşlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. Suç konulu yabancı dizilerden hoşlanıyorsanız sizlere fazla sayıda önerimiz olacak. Buraya tıklayarak bu türdeki yabancı dizilerin tarafımızca hazırlanmış tanıtımlarına bakabilirsiniz.

Buna Göz Atın:  Salvation Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply