Bancroft Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 11 Aralık 2017 tarihinde ITV tarafından ekranlara getirilen Bancroft konusu bakımından polisiye bir drama olarak karşımıza çıkıyor. Serinin formatı mini dizi olarak belirlenirken, tek sezondaki toplam bölüm sayısı dört olacak.

İngiliz dizileri arasındaki yerini alan serinin senaristleri arasında Kate Brooke ve Ben Morris yer alıyor. Brooke ve Morris daha önce Mr. Selfridge dizisinde birlikte çalışmıştı. İkili bir kez daha bir projede bir araya gelmiş oldu. Yapımcılar arasında ise Phil Collinson (Doctor Who), Francis Hopkinson (Wallander), Des Hughes (The A Word) ve Catherine Oldfield (Tutankhamun) bulunuyor.

Bancroft Konu ve Oyuncular

Cesaretiyle dikkat çeken zeki ve yetenekli dedektif Elizabeth Bancroft, terfi alma potansiyeli yüksek bir polistir. Çalıştığı davaları çözerken alışagelmemiş yöntemler kullanan dedektifin ünü yayılmıştır. Ancak geçmişinde taşıdığı bazı sırların gün yüzüne çıkması da olası durumdadır. Ölümcül bir çeteye karşı mücadelesini sürdüren dedektifin hikayesi dizinin merkezini oluşturuyor.Bancroft dizi oyuncuları kimlerdir? Başrol karakterini Atlantis ve Broadchurch dizilerinden anımsadığımız Sarah Parish canlandırıyor. Game of Thrones’tan tanıdığımız Faye Marsay, Stan Lee’s Lucky Man‘de izlediğimiz Amara Karan ve The State kadrosunda gördüğümüz Ryan McKen ise yan karakterlere can veriyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Kate Brooke
Dizi Türü: Polisiye, Drama
Kanal: ITV
IMDB: 6.4 (Giriş puanıdır, değişim yaşanabilir.)

Buna Göz Atın:  Modern Family Dizi Konusu ve Oyuncuları (2009) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply