Better Things Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü FX tarafından 8 Eylül 2017 tarihinde izleyiciyle buluşturulan ve yeni dönem komedi dizileri arasındaki yerini alan Better Things, izleyiciye kendini sevdirmeyi başaran yapımlardan biri olarak dikkat çekiyor. Başrolünde Pamela Adlon’ın bulunduğu Better Things konusu bakımından drama ve komedi ögelerini içinde barındırıyor. Dizinin ilk sezonu on bölümden oluşurken, ikinci sezon için yine 10 bölüm çekildiğini belirtelim. Bölümler 22 dakikalık gösterimlerle ekrana gelmektedir.

Dizinin yaratıcısı ünlü komedyen ve yapımcı Louis C.K. olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin başrolü PameloaAdlon da diziyi ortaya çıkaran kişiler arasında bulunuyor. Adlon ayrıca dizinin 12 bölümünde yönetmenlik görevini üstlenmiştir. Yapımcılar arasında ise Joanne Toll (The Catch), Dave Becky (Master of None), Blair Breard (Wanted, The Drop), Liz Newman (Scrubs) gibi isimler yer almaktadır.

Better Things Konusu ve Oyuncuları

Sam Fox, üç çocuk sahibi bekar bir kadındır. Çocuklarını yetiştirmek için yoğun çaba gösteren Sam, bir yandan da oyunculuk kariyerinin peşinde koşmaktadır. Üç kız çocuğunu büyütmeye çalışan Sam Fox’un hikayesi dizinin dinamiğini oluşturuyor.

Better Things oyuncuları arasında Californication’dan tanıdığımız Pamela Adlon ön plana çıkıyor. Max karakterini Mikey Madison, Frankie karakterini Hannah Alligood, Duke karakterini Olivia Edward canlandırmaktadır.

Yönetmen-Yazar: Louis C.K.
Dizi Türü: Komedi, Drama
Diğer Oyuncular: Celia Imrie, Rebecca Metz, Lucy Davis, Alysia Reiner
IMDB: 7.5

Komedi türündeki dizilere ilgi duyuyorsanız buraya tıklayarak bu türdeki yabancı dizilerin tanıtımlarına erişebilirsiniz. İyi seyirler!

Buna Göz Atın:  Future Man Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply