Blacklist Redemption Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

NBC kanalı tarafından ilk bölümü 23 Şubat 2017 tarihinde yayınlanan Blacklist Redemption konusu bakımından bir suç draması olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin The Blacklist dizisinin bir spin-off’u olduğunu belirtmek gerekir.

Başrollerde ana dizide rol almış olan Ryan Eggold (78 bölüm), Famke Janssen (3 bölüm), Edi Gathegi (13 bölüm) gibi oyuncuları görüyoruz. Dizinin yapımcı-yazar kadrosuna baktığımızda ise yine tanıdık isimler karşımıza çıkıyor. Bu spin-off’un yaratıcıları arasında Jon Bokenkamp ve Jon Eisendrath yer alıyor. İki dizinin birbiriyle bağlantı olması, aynı yazar ve yapımcı kadrosuyla yola çıkılmasını anlaşılır hale getiriyor. Dizinin ilk sezonunun 8 bölümden oluşacağını belirtelim. Ayrıca her bir bölüm 43 dakika sürüyor.

Blacklist Redemption Konusu ve Oyuncuları

Dizinin Tom Keen’in geçmişine odaklı olarak kurgusunu oluşturduğunu söyleyebiliriz. Tom Keen ve Susan Hargrave güçlerini birleştirerek birbirinden tehlikeli görevlerin içinde yer alacak. Suç dünyasının derinliklerde hükumetin pek incelemek istemediği ve göz ardı ettiği olayları Keen ve Hargrave ele alacak.

Editör: Blacklist Redemption konusu doğal olarak The Blacklist dizisiyle kesişecektir. Herkesin beklentisi James Spader’ın canlandırdığı Raymond ‘Red’ Reddington karakterine ait bir spin-off çekilmesiydi. Ancak yapımcılar Tom Keen üzerine bir kurgu oluşturmak istemişler.

ryan eggoldTom Keen (Ryan Eggold): The Blacklist dizisiyle tanımaya başladığımız oyuncuyu bu spin-off içerisinde izleyeceğiz. Blacklist Redemption oyuncuları arasında bulunan aktörü daha önce şu dizi ve filmlerde izlemiştik: 90210 (68 bölüm), Entourage (3 bölüm), Dirt (7 bölüm), Battle Scars, Love Song. Ayrıca Ryan Eggold’u 2017 yapımı bilim kurgu The Circuit’te izleyeceğiz. Kendisinin yapımda hem oyuncu hem de yapımcı olarak bulunacağını söyleyelim.

jean greySusan Hargrave (Famke Janssen): Spin-off’un önemli karakterleri arasında yer alıyor. Famke Janssen’i nereden tanıyorum diye düşünüyorsanız, kendisi X-Men serisinde Wolverine’nin gediklisi Jean Grey karakterine can vermişti. Ayrıca Nip/Tuck (11 bölüm), Hemlock Grove (33 bölüm), How to Get Away with Murder (7 bölüm) gibi dizilerde rol almıştır.

Buna Göz Atın:  Mary Kills People Konusu ve Oyuncuları - Tanıtım (2017)

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Jon Bokenkamp, John Eisendrath
Dizi Türü: Aksiyon, Suç
Diğer Oyuncular: Edi Gathegi, Adrian Martinez, Theodora Miranne, Dan Amboyer
IMDB: 7.0 (Giriş puanıdır. Düşüş veya yükseliş göstermesi muhtemeldir.)

Blacklist Redemption dizi konusu üzerine görüşlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply