Bodyguard Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) – Tanıtım

0

İlk bölümü 26 Ağustos 2018 tarihinde İngiliz BBC kanalında yayınlanmaya başlayan Bodyguard dizi konusu incelendiğinde drama ve suç unsurlarını içinde barındıran, 6 bölümlük bir mini seridir. 50-60 dakika arası sürelerle sunulan dizinin sonraki sezonlarının gelip gelmeyeceğiyle ilgili kesin bir bilgi bulunmuyor. Serinin uluslararası dağıtımcısının ise ITV Studios Global olduğunu belirtelim.

Serinin yaratıcısı Line of Duty, Bodies gibi dizilerde senaristlik görevini üstlenmiş olan Jed Mercurio. Yapımcı ekibinde Priscilla Parish (Code of A Killer), Tina Pawlik (Bronson, Fearless), Eric Coulter (Shetland) gibi isimler yer alıyor.

Bodyguard Dizi Konusu ve Oyuncuları

David Budd saygın bir savaş gazisidir. Afganistan’dan ülkesine döndükten sonra koruma çavuşu olarak Londra Polis Teşkilatı’nda çalışmaya başlar. İçişleri bakanı Julia Montague ile yolları kesişecek ve Montague’nin yakın koruması olacaktır. Montague, politik hamleleri ve strateji yönetimiyle tartışmalı bir isimdir. David Budd onun için canını hiçe sayabilecek bir koruma mıdır yoksa belirsiz bir tehdit midir?Bodyguard dizi oyuncuları arasında izleyicinin ilk dikkatini çeken isim Richard Madden. Başarılı aktörü Game of Thrones’ta Robb Stark rolünde izlemiştik. Kendisi ayrıca Klondike ve Oasis gibi projelerde de karşımıza çıkmıştı. Bakan Montague rolünde ise Keeley Hawes karşımıza çıkıyor. Ashes to Ashes ve The Missing serilerinden kendisini anımsayabilirsiniz. Dizide ayrıca Gina McKee (Emerald City), Vincent Franklin (The Bourne Identity), Tom Brooke (The Preacher) gibi oyuncular da bulunuyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Jed Mercurio
Dizi Türü: Suç, Drama
Diğer Oyuncular: Stephanie Hyam, Richard Riddell, Matt Stokoe, Paul Ready
IMDB: 8.7 (Açılış puanıdır, değişim gösterebilir.)

Buna Göz Atın:  Las Chicas Del Cable Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply