Brockmire Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

5 Nisan 2017 tarihinde IFC tarafından yayınlanmaya başlayan Brockmire konusu bakımından bir komedi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk sezonunun 8 bölümden oluşması planlanıyor. Bölümlerin gösterim süreleri ortalama 30 dakikadan oluşuyor.

Not: Dizi ikinci sezon onayını almıştır.

Dizinin yaratıcısı Joel Church-Cooper (Undateable). Başrol oyuncusu Hank Azaria’nın yazar kadrosunda yer aldığını belirtelim. Ayrıca ilk sezonun bütün bölümlerinde yönetmenlik görevini Tim Kirkby (Veep, Fleabag) üstleniyor. Yapımcılara baktığımızda ise şu isimler dikkat çekiyor: Elizabeth Baquet, Kate Lily, Mike Farah, Joe Farrell.

Brockmire Konusu

Beyzbol, dünya genelinde yaygın bir spor dalı olmamasına rağmen Amerika’daki en önemli sporlar arasındadır. Dizinin merkezinde de beyzbol var. Maçlarını canlı olarak sunan spiker Jim Brockmire, ilginç yorumları ve özgün tarzıyla sevilen spor spikerleri arasındadır. Bir gün kariyerini baştan aşağıya değiştirecek bir skandala imza atar. Eşinin kendisini aldatmasından kaynaklanan duygusal bir çöküş yaşayan Jim, maçı sunmaya devam ettiği anda resmen krize girer. Milyonların kendisini dinlediği bir ortamda oldukça müstehcen söylemlerde bulunur. Herkes büyük bir şok içindedir, canlı yayın apar topar kesilir.

Bu skandaldan 10 yıl sonra Jim için yeni bir şans doğmuştur. Morristown adındaki ufak bir kasabaya gelir. Burada Morristown’un beyzbol takımın sahibi olan Jules James ile kontak kurar. Artık bu kasabanın yeni bir sunucusu vardır. Ancak huylu huyundan vazgeçmez; Jim, enteresanlıklarına kaldığı yerden devam edecektir.

Brockmire Oyuncuları

brockmire cast

Soldan sağa: Hank Azaria, Amanda Peet, Tyrel Jackson Williams

Jim (Hank Azaria): Eşi Lucy’nin kendisini aldatmasından sonra bir türlü toparlayamıyor. Alkol ile yakın bir dostluğu var. Morristown’a gelerek mesleğine devam ediyor. Karakteri The Simpsons’ın karakterlerini seslendiren Hank Azaria canlandırıyor.

Jules (Amanda Peet): Beyzbol takımının sahibi. Jim’i işe kabul ediyor. Ancak Jim’in sergilediği hareketler sonucunda bu kararını sorgulama durumuna geliyor. The Good Wife (7 bölüm), Jack&Jill (33 bölüm), Togetherness (16 bölüm) gibi dizilerden tanıdığımız Amanda Peet bu karaktere can veriyor.

Buna Göz Atın:  The Politician Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) - Tanıtım

Charles (Tyrel Jackson Williams): Jim’in yeni işinde kendisine yardımcı olan karakter. Charles bir vine fenomeni. Kasabadaki en fazla Twitter takipçisine sahip olan kişi. Bu vasıflarıyla Jim’e yardım ediyor. Brockmire oyuncuları arasında bulunan Tyrel Jackson Williams’ı Lab Rats (98 bölüm) dizisinden anımsayabilirsiniz.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Tim Kirkby, Joel Church-Cooper
Dizi Türü: Komedi
Diğer Oyuncular: Hemky Madera, Paul Rae, Adan Rocha, Katie Finnerah
IMDB: 7.9 (Puan değişebilir.)

Brockmire dizi konusu üzerine bilgiler verdik. Arzu ederseniz komedi dalındaki diğer bir dizi olan Santa Clarita Diet dizisinin tanıtımına göz atabilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply