Channel Zero Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü 11 Ekim 2017 tarihinde genellikle bilim-kurgu türündeki seriler ile izleyici karşına çıkan SyFy kanalında yayınlanmaya başlamıştır. Channel Zero konusu ve türü bakımından bir antoloji ve korku projesidir. Birinci ve ikinci sezonu altışar bölümden oluşmaktadır. Dizinin üçüncü sezon onayı aldığını, büyük ihtimal ile dördüncü sezon onayını da alacağını belirtmeden geçmeyelim.

Dizinin mimarı korku ve bilim-kurgu yazarı Nick Antosca’dır. Kendisi bu diziden önce Hannibal, Teen Wolf, Believe, The Player gibi dizilerde senarist olarak çalışmıştır. Dizinin senarist kadrosunda ayrıca Kris Straub, Brian Alan Russell (The Exorcist), Harley Peyton (Dracula), Tom Mancini (Child’s Play) gibi yazarlar yer almaktadır. Yapımcı kadrosunda ise Alfonso Delgado (Rizzoli & Isles), Max Landis (American Ultra), Ellen Rutter (Capote) bulunmaktadır.

Channel Zero Dizi Konusu ve Oyuncuları

Dizi, 1980’li yıllarda kablolu televizyonlarda yayınlanan Castle Cove ismindeki gizemli bir çizgi filmi takıntı haline getiren bir psikologu merkezine alıyor. Geçmiş yaşantısında, özellikle çocukluk dönemlerinde kabus gibi olaylar yaşayan ve trajik hatıralara sahip olan karakter, Castle Cove programının yaşadığı olaylarla bir ilişkisi olabileceğini düşünüyor. Gerilim, korku ve gizem ögelerini merkezine alan dizinin her sezonu farklı bir hikayeyi ele alacak.


Channel Zero dizi oyuncuları kimlerdir? The Tunnel, The Divide, The Newsroom dizilerinden tanıdığımız Paul Schneider, Harry Potter film serisinde ve True Blood dizisinde izlediğimiz Fiona Shaw, Gangland Undercover ve Saving Hope dizilerinden Shaun Benson, The Deuce ve Orange is the New Black dizilerinden Olivia Lucardi, The Strain dizisinden Natalie Brown, Teen Wolf dizisinden Holland Roden, American Horror Story ve TURN dizilerinden John Carroll Lynch, The 100 dizisinden Luisa D’Oliveira ve The Path dizisinden Amy Forsyth dizinin ilk iki sezonunda öne çıkan oyuncular arasındadır.

Buna Göz Atın:  Superstition Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım

Channel Zero Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Nick Antosca
Dizi Türü: Gerilim, Gizem, Korku
Kanal: SyFy
IMDB: 7.2

Channel Zero dizi konusu nedir sorusuna cevap verdik. Ayrıca oyuncu kadrosuna göz attık. İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply