Charmed Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) – Tanıtım

0

İlk bölümü 14 Ekim 2018 tarihinde The CW üzerinde izleyiciye sunulan Charmed konusu bakımından fantastik bir drama serisidir. Dizinin orijinali 1998-2006 yılları arasında sekiz sezon olarak yayınlanmış ve kendisine has bir izleyici kitlesi yakalamayı başarmıştı. Yeniden çekilen serinin ilk sezonu için 13 bölüm sipariş edildi.

Dizinin yapımcıları arasında Jessica O’Toole (The Carrie Diaries), Amy Rardin (Greek), Jennie Snyder Urman (Jane the Virgin) gibi isimler yer alıyor. Dizinin yaratıcısı ise 1998 yılındaki orjinal dizinin senaristi Constance M. Burge’dür.

Charmed Dizi Konusu ve Oyuncular

Fantastik güçlere sahip oldukları keşfeden üç kız kardeş, güçlerini kullanmayı öğrenerek bir maceraya atılırlar. Bir yandan aile içi bağlarını muhafaza ederlerken, bir yandan da karşılaştıkları tehlikelere göğüs gereceklerdir. Üç cadı kardeşin amacı insanları kötülüklerden korumaktır.Charmed dizi oyuncu kadrosunda kimler var? Into the Badlands dizisinde Veil karakteriyle anımsadığımız Madeleine Mantock’u Macy rolünde görmekteyiz. Dizinin oyuncu ekibinde ayrıca Melonie Diaz (Fruitvale Station), Sarah Jeffery (Shades of Blue), Rupert Evans (The Man in the High Castle) gibi oyuncular da bulunuyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Jessica O’Toole, Amy Rardin, Jennie Snyder Urman
Dizi Türü: Fantastik, Drama
Diğer Oyuncular: Ellen Tamaki, Charlie Gillespie, Darius Blain, Nick Hargrove
IMDB: 3.5 (Puan değişim gösterebilir)

Buna Göz Atın:  Van Helsing Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply