Counterpart Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) – Tanıtım

0

The Crossing isimli ilk bölümüyle 10 Aralık 2017 tarihinde yayınlanmaya başlanan Counterpart konusu incelendiğinde bilim-kurgu türünde bir dramadır. Starz tarafından izleyiciyle buluşturulan serinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak. Geri kalan bölümlerin 2018 yılının ilk ayından itibaren yayınlanması düşünülüyor.

Dizinin yazar kadrosunda Justin Marks ve Amy Berg ön plana çıkıyor. Marks’ı The Jungle Book’un senaristi olarak tanıyoruz. Berg ise Person of Interest ve Da Vinci’s Demons dizilerinde yapımcı sıfatıyla görev almıştı. Passengers ve The Imitation Game filmlerini yöneten Morten Tyldum’un da serinin yönetmeni olduğunu belirtelim. Yapımcılar arasında Philipp A. Barnett (Love), Todd Brown (Ozark), Todd Sharp (Monk), Gary Gilbert (La la Land) gibi isimler bulunuyor.

Counterpart Konu ve Oyuncular

Counterpart dizi konusu nedir? Howard Silk yaklaşık 30 yıldır bir ofiste çalışmaktadır. Metin değerlendirmesi denilen bir görevi yürüten Silk’in departmanı arayüzdür. Ancak tam olarak yaptığı işin ne olduğu hakkında net bir bilgisi bulunmamaktadır. Strateji departmanına terfi istemek amacıyla yöneticisiyle görüşür. Ret cevabı alınca hayal kırıklığı yaşar. Fakat Howard Silk’in değeri daha sonradan anlaşılacaktır. Kendisi aslında paralel bir evrene geçit olarak açılan bir portalda çalışmaktadır. Howard birden kendinisi bir iltica faaliyeti sonrasında oluşan ölümcül nitelikteki kaosun içinde bulur.Counterpart oyuncuları kimlerdir? Serinin başrolünde ünlü aktör J.K. Simmons yer alıyor. Howard Silk karakterini canlandıran usta oyuncuyu Whiplash, Spider-Man gibi filmlerde izlemiştik. Son olarak Justice League kadrosunda Jim Gordon olarak karşımıza çıkmıştı. Kurumun yöneticisi rolünde Harry Lloyd var. Peter Quayle karakterini canlandıran oyuncuyu Game of Thrones’ta Viserys Targaryen rolüyle hatırlamaktayız. Aldrich karakterini canlandıran Ulrich Thomsen’i ise Banshee dizisinden anımsıyoruz.

Buna Göz Atın:  Safety Not Guaranteed Konusu ve Oyuncuları (2012) - Tanıtım

Dizide ayrıca Manhattan’dan Olivia Williams, Homeland’den Nazanin Boniadi ve Sons of Anarchy‘den Kenneth Choi de cast ekibinde yer alıyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Justin Marks, Amy Berg
Dizi Türü: Bilim-Kurgu, Drama
Kanal: Starz
IMDB: 8.5 (Puan değişecektir.)

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply