Crowded Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü 15 Mart 2016 tarihinde NBC kanalında gösterime girmiştir. Crowded konusu bakımından bir komedi ve aile dizisidir. İlk sezonu 13 bölümden oluşmuştur. Her bir bölümün gösterim süresi ortalama 21 dakika civarındadır.

Dizinin yaratıcısı ve başsenaristi Suzanne Martin olarak karşımıza çıkıyor. Kendisi daha önce Hot in Cleveland, The Client List gibi projelerde yer almıştı. Martin’e senaryo kısmında yardımcı olan yazarlar ise Emily Heller (Ground Floor) ve Jack Moore (Dear White People). Dizinin 9 bölümünde yönetmenlik koltuğunda James Burrows (Will & Grace) oturdu. Yapımcılar arasında şu isimler var:

  • Sean Hayes (Grimm)
  • Robert Heath (The Soul Man)
  • Patrick Warburton (Ted, Family Guy) 

CROWDED KONUSU VE OYUNCULARI

Aşk dolu bir evliliğe sahip olan Mike ve Martina, 2 kızlarını da üniversiteye yollar. Yalnız kaldıklarında çılgınca şeyler yapma fırsatı bulduklarını fark ederler ve bu durumun tadını çıkarmaya başlarlar. Fakat bir süre sonra üniversiteyi bitiren 2 kız da eve dönmeye karar verir ve hiç beklenmedik bir anda eve gelirler. Bundan sonra çifti, zor günler bekliyor olacaktır.Crowded oyuncuları arasında başrolü Patrick Warburton ve Carrie Preston paylaşıyor. Mike Moore karakterini canlandıran Warburton ayrıca dizinin yapımcısıdır. Kendisi Rules of Engagement dizisinden anımsıyoruz. Martina Moore karakterine ise Carrie Preston can veriyor. Preston’ı birçok farklı diziden hatırlıyoruz. True Blood (81 bölüm), Person of Interest (8 bölüm), The Good Wife (14 bölüm).

Shameless, Scorpion gibi dizilerde konuk oyuncu olarak kendisine yer bulan Mia Serafino, dizide Stella Moore olarak karşımıza çıkıyor. Onun kız kardeşi Shea rolünde ise iCarly dizisiyle tanınan Miranda Cosgrove var. Büyükbaba rolünde ise tecrübeli aktör Stacy Keach yer alıyor. Prison Break takipçileri kendisini Henry Pope karakteriyle hatırlayacaktır.

Buna Göz Atın:  Dead to Me Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) - Tanıtım

Crowded Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Suzanne Martin, James Burrows
Dizi Türü: Komedi
Diğer Oyuncular: Clifford McGhee, Sterling Knight, Ryan Dorsey
IMDB: 6.4

Crowded dizi konusu ve oyuncuları hakkında bilgiler sunduk. Diziyle ilgili görüşlerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply