Cuckoo Dizi Konusu ve Oyuncuları (2012) – Tanıtım

0

İlk bölümü 25 Eylül 2017 tarihinde BBC kanalında yayınlanmaya başlanan, daha sonrasında 2016 yılında Netflix tarafından uluslararası dağıtımcılığı üstlenilen Cuckoo konusu incelendiğinde bir komedi dizisidir. İlk sezonu 6 bölümden oluşan serinin kalan sezonları 7’şer bölümden oluşmaktadır. Beşinci sezon için en az 8 bölüm düşünülüyor. Bölümlerin ortalama gösterim süresi 30 dakika civarındadır.

Dizinin yaratıcıları Robin French (Trinity) ve Kieron Quirke (Roommates) olarak karşımıza çıkıyor. İki isim de daha önce çoğu projede birlikte çalışmışlardı. Yönetmenlik koltuğunda ise Ben Taylor (Cardinal Burns) ve Paul Murphy (Hollyoaks) oturuyor. Yapımcılar arasında Dan Hine (Sexy Murder), Ash Atalla (The Office), Emma Lawson (Hospital People) gibi isimler yer almaktadır.

Cuckoo Konu ve Oyuncular

Thompson ailesi iki çocuğa sahiptir. Bu çocuklardan yaşça büyük olanı Rachel üniversite eğitimini tamamlamaktadır. Rachel’ın karar değiştirip dünyayı gezme planını uygulaması sonucunda üniversite eğitimi yarıda kalır. Üstüne üstlük Rachel bir de sürpriz bir evlilik gerçekleştirmiştir. Tayland’ı gezerken tanıştığı Cuckoo ismindeki pervasız ve tuhaf adama aşık olmuştur. Thompson ailesinin damatlarını kabul edebilmesi pek kolay olmayacaktır. Thompson’ların bu hikayesi dizinin dinamiğini oluştururken, senaryonun samimiyeti sayesinde ortaya eğlenceli bir komedi çıkıyor.Cuckoo dizi oyuncuları kimlerdir? Diziye adını veren karakteri canlandıran isim Andy Samberg. Kendisini komedi ve sitcom temalı bir projeden hatırlamak mümkün. Rachel karakterini ise The Musketeers kadrosunda izlediğiniz Tamla Kari canlandırıyor. Ken karakterine Man Down’dan Greg Davies, Lorna karakterine Cold Feet’ten Helen Baxendale hayat veriyor. Son olarak Dale rolünde karşımıza Taylor Lautner çıkıyor. The Twilight serisiyle büyük sükse yapan oyuncuyu oyuncu kadrosunda görüyoruz.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Robin French, Kieron Quirke
Dizi Türü: Komedi
Diğer Oyuncular: Kenneth Collard, Esther Smith, Matt Lacey, Tyger Drew-Honey
IMDB: 7.4

Buna Göz Atın:  The Marvelous Mrs. Maisel Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply