Deadly Class Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) – Tanıtım

0

SyFy tarafından ilk bölümü 12 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Deadly Class konusu bakımından aksiyon ve suç türlerinde bir seridir. İlk sezonunun on bölümden oluşması planlanmaktadır.

Deadly Class dizisi

Dizinin ortaya çıkmasını sağlayan kişiler Miles Orion Feldsott (Bionic Woman) ve Rick Remender’dır. Remender’ın romanından uyarlanarak bu seri televizyona taşınmıştır. Hilliard Guess (We Got Issues), Adam Kane (American Gods) senarist olarak görev almaktadır.

Deadly Class Konu ve Oyuncular

1980’li yıllarda geçen hikayede evsiz bir genç eğitimine devam edebilmek adına zengin ailelerin çocuklarının okuduğu bir okula kayıt olur. Bu aileler oldukça güçlü insanlardır, birçoğu gizli suç örgütlerinin lideridir. Genç çocuk için hiç beklemediği bir macera başlamak üzeredir.Deadly Class dizi oyuncuları kimlerdir? Master Lin karakterini Marco Polo ve Doctor Strange filminden tanıdığımız Benedict Wong canlandırıyor. Marcus Lopez rolünde Benjamin Wadsworth (Dad vs Lad), Saya Kuroki rolünde Lana Condor (X-Men: Apocalpyse), Maria Salazar rolünde Maria Gabriela de Faria (Grachi), Billy rolünde ise Liam James (The Killing) dizide bulunan oyuncular arasındadır.


Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Rick Remender
Dizi Türü: Aksiyon, Suç
Diğer Oyuncular: Luke Tennie, Michel Duval, Siobhan Williams, Taylor Hickson
IMDB: 8.1

Buna Göz Atın:  The Punisher Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply