Detroiters Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü CC (Comedy Central) tarafından 7 Şubat 2017 tarihinde yayınlanan Detroiters konusu bakımından bir komedi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk sezonunun toplam 10 bölümden oluşacağı açıklanmıştı. Her bir bölüm 21 dakikalık gösterimlerle yayınlanıyor. Dizinin yaratıcıları arasında Sam Richardson ve Tim Robinson bulunuyor. Aynı zamanda bu iki isim dizinin başrolünde yer alan oyunculardır. Diğer yapımcılar ise Zach Kanin (The Characters) ve Joe Kelly (How I Met Your Mother).

Detroiters Konusu ve Oyuncuları

Sam Duvet ve Tim Cramblin iki sıkı arkadaştır. Reklamcılık üzerine bir atılım gerçekleştirmek isterler. Ancak bu işi yapabilmelerini sağlayacak sermayeye sahip değillerdir. Paraları, bağlantıları, hatta kabiliyetleri olmayabilir; ancak çoğu kişide görülemeyecek bir hırsa sahiplerdir. Yaptıkları her işi beraber yürüten ikili, bakalım reklamcılık alanında hayallerini gerçekleştirebilecekler mi?

detroiters cast

Sam Duvet (Sam Richardson): Yapımcılık üzerine ilk tecrübesini bu dizide yaşamıştır. Aktör olarak yer aldığı yapımlar arasında şunlar bulunuyor: The Office (6 bölüm), Harder Than It Looks (6 bölüm), The Sixth Lead (2 bölüm), Veep (23 bölüm), Teachers,  New Girl ve Son of Zorn.

Tim Cramblin (Tim Robinson): Detroiters oyuncuları arasında bulunan Tim Robinson, uzun soluklu bir skeç programı olan Saturday Night Live kadrosunda oyuncu ve senarist olarak yer almıştır. İçinde bulunduğu diğer projelere bakıldığında şunlar karşımıza çıkıyor: The Cream Brothers, Duty, Documentary Now, Man Seeking Woman.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Tim Robinson, Sam Richardson
Dizi Türü: Komedi
Diğer Oyuncular: Pat Vern Harris, Lailani Ledesma, Mort Crim, Shawntay Dalon
IMDB: 6.8 (Giriş puanıdır. Azalış veya artış muhtemeldir.)

Detroiters dizi konusu üzerine görüşlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. İyi seyirler!

Buna Göz Atın:  Ghosted Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply