Disjointed Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 25 Ağustos 2017 tarihinde NetFlix’te izleyici ile buluşan Disjointed konusu ile seyircinin ilgisini çekmeyi başardı. Dizi, sitcom türündeki bir komedi dizisidir. Disjointed, iş dünyası ve romantik sahnelerin yer aldığı bir aile komedisi olarak karşımıza çıktı. Dizinin ilk sezonu yayınlandı ve her bölümün ortalama gösterim süresi 30 dakika.

Dizinin yaratıcıları David Javerbaum (The Daily Show, The Colbert Report) ve Chuck Lorre (The Big Bang Theory, Two and a Half Men, Mike & Molly, Mom)’dur. Dizinin yapımcılığını Mona Garcea (Mike & Molly, Two and a Half Men, The Big Bang Theory), Chris Arrington (Shool of Rock), John Myrick (Rasing Hope, Powerless) ve Warren Bell (Mom, Victorious) yapmıştır. Dizinin senaristliğini ise Will Hayes (Shark Night 3D, Southies) ve Taii K. Austin (House of Lies, Nurse Jackie) yapmaktadır. Ayrıca Taii K. Austin, dizinin yapımcılığında da yer alan isimlerdendir.

Disjointed Konusu ve Oyuncuları

Ruth, hayatı boyunca esrarı yasallaştırmak adına çaba göstermiştir ve bu hareketin bir lideri, sembolü haline gelmiştir. Şimdilerde de yıllarını vermiş olduğu bu zorlu mücadelenin meyvelerini zevk ile toplamaktadır. Artık esrar yasaldır, hayallerine sonunda kavuşmuştur. Üç oğlu ile Los Angeles’ta, hep hayalini kurmuş olduğu bir esrar dispanseri işletmektedir. Kurmuş olduğu bu işletmede başına çeşitli gülünç olaylar da gelmektedir.Disjointed oyuncuları arasında Kathy Bates başrolde karşımıza çıkıyor. Dizide Ruth karakterini canlandırıyor. Bates’i American Horror Story (48 bölüm), Feud (5 bölüm), The Office (8 bölüm), Six Feet Under (10 bölüm) gibi dizilerden hatırlayabilirsiniz. Travis karakterini Aaron Moten ve Carter karakterini Tone Bell canlandırmakta. Moten daha önce Mozart in Jungle ve The Night Of dizilerinde rol almıştı. Bell ise Trust Be Told kadrosunda bulunmuştu.

Buna Göz Atın:  The Marvelous Mrs. Maisel Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım

Nowhere Boys izleyenlerin tanıyacağı Dougie Baldwin’i de dizide görmekteyiz. Ayrıca Elizabeth Alderfer ve Elizabeth Ho, Disjointed oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: David Javerbaum, Chuck Lorre
Dizi Türü: Komedi
Kanal: Netflix
IMDB: 6.4

Disjointed dizi konusu nedir sorusuna cevap vermeye çalıştık. Komedi dizilerine ilgi duyuyorsanız buraya, Netflix dizilerine ilgi duyuyorsanız bu kısma tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece diğer yabancı dizi tanıtımlarına göz atabilirsiniz.

Share.

About Author

Dokuz Eylül Üniversitesi Felsefe bölümü öğrencisi. Minnoş bir ev kedisi değil.

Leave A Reply