Dogs of Berlin Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) – Tanıtım

0

Netflix’in Dark başarısından sonra izleyicinin beğenisine sunduğu diğer bir Alman orjinal serisi olan Dogs of Berlin konusu ele alındığında suç ve aksiyon türlerinde bir dizidir. Dizi 7 Aralık 2018 tarihinde yayınlanmış olup ilk sezonu 10 bölümden oluşmaktadır.

Dizinin yaratıcısı Christian Alvart olarak karşımıza çıkmaktadır. Alvart serinin hem senaristi hem de yönetmenidir. Prodüksiyon ekibindeki diğer isimler de ağırlıklı olarak Alman projelerinde çalışmış yerel isimlerdir.

Dogs of Berlin Konu ve Oyuncular

Almanya’da ünlü bir futbolcu olan Orkan Erdem’in öldürülmesi ülkede büyük sansasyon yaratmıştır. Bu cinayet davasını Kurt Grimmer ve Erol Birkan araştırmaya başlar. Cinayetle ilgili ipuçları çözülmeye başladıkça aslında bu davanın farklı dinamikleri olduğu ortaya çıkar. İşin içinde Neo-Naziler, Türkler, politikacılar ve taraftarlar da vardır.

dogs of berlin oyuncuları

Dogs of Berlin oyuncuları arasında başrolde iki oyuncu bulunuyor. Kurt Grimmer karakterini Felix Kramer (Dark) canlandırırken, Erol Birkan rolünde ise Türk kökenli aktör Fahri Yardım yer alıyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Christian Alvart
Dizi Türü: Aksiyon, Suç, Polisiye
Platform: Netflix
Diğer Oyuncular: Urs Rechn, Anna Maria Muhe, Katharina Schüttler
IMDB: 6.9 (Puan değişebilir)

Buna Göz Atın:  Mindhunter Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply