Doubt Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

The Big Bang Theory, Bull, Ransom, Supergirl gibi dizileri ekrana taşıyan kanal olan CBS tarafından ilk bölümü 15 Şubat 2017 tarihinde yayınlanmaya başlayan Doubt konusu bakımından bir hukuk draması olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk sezonu 13 bölümden oluşuyor. Her bir bölümün gösterim süresi ise 42 dakikadır.

Dizinin yapımcı kadrosuna göz attığımızda Tony Phelan ve Joan Rater isimlerini görmekteyiz. İki prodüktör de Madam Secretary ve Grey’s Anamoty gibi dizilerin yapımcı kadrosunda yer almıştı. Beraber çalıştıklarını dönem içerisinde iki dizinin senaristlik yükünü sırtlamışlardı. Doubt dizisinde bu ortaklığın devam edeceğini söyleyebiliriz.

Doubt Dizi Konusu ve Oyuncuları

Sadie Ellis alanında oldukça başarılı bir savunma avukatıdır. Bugüne kadar aldığı davalardan olumlu sonuçlar çıkarmayı başarmıştır. Ancak aldığı yeni davada işi oldukça zordur. Billy Brennan, 24 sene önce kız arkadaşını öldürdüğü düşünülerek suçlanan bir adamdır. Sadie Ellis’in bu davadaki tavrı ve hareketleri davanın seyrini değiştirebilecek mi?

Editör: Pilot bölümüyle ekrana gelen dizi, IMDB, Rotten Tomatoes ve Metacritic puanları baz alındığında büyük bir hüsran yaşadı. Pilot bölümden ikinci bölüme olan reyting düşüşü bir milyonun üzerinde. Dizinin geleceği hakkında çok parlak gözükmüyor.


katherine heigl doubtSadie Ellis (Katherine Heigl): Yaklaşık iki senedir herhangi bir proje içinde yer almayan Katherine Heigl, bu diziyle dönüşünü gerçekleştirmiş oldu. Kendisi State of Affairs (13 bölüm), Grey’s Anatomy (120 bölüm), Roswell (61 bölüm) gibi dizilerden anımsıyoruz. Rol aldığı kayda değer sinema filmleri ise şöyle: Knocked Up, The Ugly Truth, Life as We Know It, Jackie&Ryan, The Big Wedding.


doubt castBilly Brennan (Steven Pasquale): Dizinin önemli karakterlerinden birine can veriyor. Doubt dizi oyuncuları arasında bulunan Steven Pasquale’i birçok diziden hatırlayabilirsiniz. Oyunculuk yaşamına HBO’nun efsanesi Six Feet Under dizisinde 2 bölümde rol alarak başladığını belirtelim. Rol aldığı diziler şöyle: Rescue Me (93 bölüm), The Good Wife (13 bölüm), Bloodline (8 bölüm), American Crime Story (5 bölüm)

Buna Göz Atın:  P-Valley Dizi Konusu ve Oyuncuları (2020) - Tanıtım

dule hillAlbert Cobb (Dule Hill): Dizideki dikkat çeken isimlerden biri. Kendisini oldukça önemli iki eski diziden hatırlıyoruz. The West Wing dizisinin 137 bölümünde birden rol almıştı. Psych dizisinde ise 120 bölümlük bir performans sergilemişti. En son Ballers (15 bölüm) dizisinde kendisini görmüştük.


Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Tony Phelan, Joan Rater
Dizi Türü: Drama
Diğer Oyuncular: Kobi Libii, Lauren Blumenfeld, Tara Karsian, Laverne Cox
IMDB: 5.8 (Giriş puanıdır. Değişim gösterebilir.)

Doubt dizi konusu hakkında belirtmek istedikleriniz için yorum panelini kullanabilirsiniz. İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply