Dynasty Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

DC dizi evrenini olduğu kadar diğer fantastik-bilim kurgu türündeki projeleri ekrana taşıyan The CW, bu sefer bir drama ile karşımıza çıktı. 1980 yılında yayınlanan aynı isimli televizyon dizisinden uyarlanan Dynasty konusu bakımından dikkat çekiyor. Dizinin ilk bölümü 11 Ekim 2017 tarihinde yayınlanmış olup, sezonda düşünülen bölüm sayısı en az yedidir. Bölüm başı gösterim süresi ise ortalama 42 dakika civarındadır.

Dizinin sorumluları Sallie Patrick (Revenge, Limitless), Stephanie Savage (Gossip Girl) ve Josh Shwartz (Chuck, Hart of Dixie)’dır. Supergirl dizisinin yapımcısı Ali Adler de Dynasty kadrosunda bulunuyor. Yapımcılara baktığımızda ise şu isimleri görüyoruz:

  • Trish Stanard (The Vampire Diaries)
  • Esther Shapiro
  • Richard Alan Shapiro
  • Brad Silberling (Reign, Jane the Virgin)

Dynasty Dizi Konusu ve Oyuncuları

Carrington ailesinin hırslı kızı Fallon Carrington için tek bir hedef vardır. Babası Blake’in yönettiği enerji şirketinde terfi alarak kariyer yapmak. Babası tarafından Atlanta’ya davet edildiğinde hayallerinin gerçek olacağını düşünür. Kardeşi Steven ile Atlanta’ya gider. Ancak aile toplantısının konusu Fallon’ın terfi alması değildir. Blake Carrington yeni eşi Cristal’i çocuklarıyla tanıştırır. Artık Fallon’ın bir üvey annesi vardır. Fallon kadar genç bir kadın olan Cristal, azimli ve idealist kişiliği ile dikkat çeker. Ancak Fallon genç üvey annesinin bir para avcısı olduğunu düşünmektedir.Dynasty oyuncuları kimlerdir? Dizinin oyuncu kadrosunda Fallon karakterini canlandıran Elizabeth Gillies ön plana çıkıyor. Kendisi daha önce Sex&Drugs&Rock&Roll ve Victorious dizilerinde karşımıza çıkmıştı. Cristal Flores rolünü ise Nathalie Kelley canlandırıyor. Nathalie Kelley’i de The Vampire Diaries kadrosunda görmüştük. Aile babası Blake karakterini ise Grant Show oynuyor. Tecrübeli oyuncu son olarak Devious Maids dizisinde rol almıştı.

Buna Göz Atın:  The Virtues Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) - Tanıtım

Dizide ayrıca James Mackay (The Tomorrow People), Rafael de la Fuente (When We Rise, Empire), Sam Adegoke (Murder in the First) ve Alan Dale (Lost, Once Upon a Time, The O.C.) gibi oyuncular da yer almaktadır.

Dynasty Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Sallie Patrick, Stephanie Savage, Josh Schwartz
Dizi Türü: Drama
Kanal: The CW
IMDB: 6.6 (Giriş puanıdır, değişim olabilir.)

Dynasty dizi konusu nedir sorusuna cevap verdik, oyuncu kadrosuna göz attık. İyi seyirler dileriz!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply