Evil Things Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 15 Eylül 2017 tarihinde TLC kanalında izleyici ile buluşturulan yeni korku dizisi Evil Things konusu ile izleyiciyi korku-gerilim türünde bir yapımla buluşturuyor. İlk sezonu yayınlanmaya başlayan dizinin 2. sezonu da onay aldı. Dizi evrenine sağlam bir giriş yapan dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşacak ve her bölüm, korkuyu iliklerimize kadar hissettirecek. Bölümler, ortalama 40 dakika kadar sürüyor.

Dizinin yapımcılığını Aaron Pope (My Haunted House, Liberator, Pandemic) ve Fay Yu (Buying Alaska, Monsters and Mysteries in America, Ghost Asylum) üstlenmekte. Yönetmenlik görevini ise Patrick DeLuca üstleniyor. Kendisi daha önce korku temalı dizi ve filmlerin prodüksiyon ekibinde yer almıştı.

EVIL THINGS KONUSU VE OYUNCULARI

Evil Things dizisi, konu olarak lanetli eşyaları ve eşyaların umulmadık gizemlerini ele alıyor. Paranormal aktivitelere sebep olan lanetli eşyalardan ucu ucuna kurtulabilen insanlar anlatılıyor. Bu korkunç hikâyeler ve yaşanılan büyük acılar, gerçekçi bir kurgu ile gün yüzüne başarıyla çıkartılıyor. Dizide oldukça masum olan, zararsız görünen nesneler, aslında arkasında büyük ve korku dolu gizemler saklıyor.Evil Things oyuncuları arasında tanıdık isimlere rastlamak bir hayli zor. Dizinin bütçesi çok yukarılarda değil. Bu yüzden daha çok vasat yapımlarda rol almış olan oyuncular tercih edilmiş. Oyuncu kadrosunda öne çıkmayı başarabilen dört oyuncu bulunuyor.

Ray Donovan dizisinin 9 bölümünde izleme fırsatı bulduğumuz Christy Williams dizide Jenny rolünde karşımıza çıkıyor. The Last Ship’te kısa süre de olsa yer alan Clark Moore ise Ryan karakterine can veriyor. The Cobblestone dizisinin yanı sıra çeşitli kısa filmlerde rol alan Nikolay Moss, Glee ve Teen Wolf’ta konuk oyuncu olarak rol alan Debby Gerber da dizideki diğer oyuncular.

Buna Göz Atın:  Making History Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım

Evil Things Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Patrick DeLuca
Dizi Türü: Korku, Gerilim, Gizem
Kanal: TLC
IMDB: 8.2 (Puan büyük ihtimalle azalacaktır. Sadece giriş puandır.)

Evil Things dizi konusu hakkında bilgiler verdik, oyuncu kadrosuna şöyle bir göz attık. Diziyle ilgili yorumlarınızı panelden gerçekleştirebilirsiniz. İyi seyirler!

Share.

About Author

Dokuz Eylül Üniversitesi Felsefe bölümü öğrencisi. Minnoş bir ev kedisi değil.

Leave A Reply