Extinct Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

Utah, USA merkezli bir tv kanalı olan Byu Tv, 1 Ekim 2017 tarihi itibariyle yeni dizi projesini ekranlara taşıdı. İlk sezonu on bölüm sürecek olan Extinct konusu bakımından bilim-kurgu türündedir.

Dizinin yazar kadrosunda Aaron Johnston (Ender’s Game), Orson Scott Card (Ender’s Game kitabının yazarı) ve S. Mckay Stevens yer almaktadır. Dizinin yedi bölümünün yönetmenliğini Ryan Little (Forever Strong) üstlenmiştir. Yapımcı kadrosuna baktığımızda ise Adam Abel (Saints and Soldiers) ve Aaron Johnston’ı görmekteyiz.

Dizinin prodüksiyon ekibinin mütevazi bir gruptan oluştuğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Blu Tv, yeteri kadar bütçe ayırmadığı, ancak bütçe isteyebilecek bilim-kurgu türündeki projeye uzun vadeli mi inanıyor, kestirmek zor.

Extinct Konusu ve Oyuncuları

İnsan türünün soyu 400 yıl önce tükenmiştir. Dünyayı işgal eden uzaylılar insan ırkını ortadan kaldırmıştır. Başka bir uzaylı bir grup ise insan ırkının tekrardan canlandırılması gerektiğini düşünür ve 400 yıllık uzun aradan sonra insan türü tekrardan nefes almaya başlar. Canlandırılan insan grubu soykırıma neden olan uzaylılarla mücadele edecek, yaratıcılarıyla ise ilişkilerini yüceltecektir.Extinct oyuncuları arasında dört isim ön plana çıkıyor. Ezra karakterini canlandıran Chad Michael Collins’i Bones, Castle, Blue Bloods gibi dizilerin konuk oyuncusu olarak tanıyoruz. Feena karakterine can veren Victoria Atkin ise daha önce Hollyoaks dizisinde yer almıştı. Jax rolünde izlediğimiz Matthew Bellows’u Grimm, Nashville ve Room 104 dizilerinde, Abram rolünde izlediğimiz Yorke Fryer’ı ise Hart of Dixie ve How to Get Away with Murder dizilerinde kısa roller ile görmüştük.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Aaron Johnston, Orson Scott Card
Dizi Türü: Bilim-Kurgu
Diğer Oyuncular: Jaclyn Hales, Jack DePew, Jake Stormoen, Nic Luken
IMDB: 5.8 (Giriş puanıdır, değişebilir.)

Buna Göz Atın:  Lucifer Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) - Tanıtım

Extinct dizi konusu hakkında bilgiler verdik, oyuncu kadrosuna göz attık. Diziyle alakalı yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz. İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply