Famous in Love Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

Pilot bölümü 18 Nisan 2017 tarihinde FreeForm tarafından yayınlanmaya başlayan Famous in Love konusu bakımından bir romantik drama olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk sezonu toplam 10 bölümden oluşuyor. Bölümlerin gösterim süreleri ortalama 40 dakikadır.

Dizinin yaratıcıları I. Marlene King (Pretty Little Liars) ve Rebecca Serla (aynı isimdeki kitabın yazarı). Yapımcı kadrosuna baktığımızda ise şu isimler öne çıkıyor: Lisa Cochran-Neilan (Chuck, The O.C.), Dan Farah (Shannara Chronicles) ve David Waco (Hart of Dixie, Up All Night).

Famous in Love Konusu ve Oyuncuları

Dizi, Paige karakterinin şöhrete ulaşmadan önceki yaşamını anlatarak başlıyor. Bir yıl öncesinde Paige sıradan bir yaşam sürmektedir. Yakın arkadaşı Cassandra’nın etkisiyle Hollywood film seçmelerine katılır. Seçmelerden sonra hayatı tamamen değişecektir. Rol aldığı filmin Hollywood’ta gişeleri alt üst etmesinden sonra Paige artık bir star haline gelecektir. Ancak film yapımcıları ve rol arkadaşlarıyla iyi geçinmek durumundadır.

famous in love cast

Soldan sağa: Bella Thorne, Georgie Flores, Carter Jenkins, Charlie DePew

Paige: Karakteri Bella Thorne (The Duff, Shake It Up!, Amityville: The Awakening) canlandırıyor.

Cassandra: Paige’nin oda arkadaşı rolünde. Famous in Love oyuncuları arasında yer alan Georgie Flores’in ilk ciddi deneyimi.

Rainer: Paige’in hislerini kontrol etmekte zorlandığı karakter. Carter Jenkins (The Following, Lie to Me, Aquarius) canlandırıyor.

Jake: Paige’in en yakın arkadaşlarından. Karaktere Charlie DePew (The Amazing Spider-Man) can veriyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: I. Marlene King, Rebecca Serle
Dizi Türü: Romantik, Drama, Komedi
Diğer Oyuncular: Niki Koss, Keith Powers, Pepi Sonuga, Perrey Reeves
IMDB: 6.7 (Giriş puanıdır, değişim gösterebilir.)

Famous in Love dizi konusu üzerine görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Ayrıca, Netflix tarafından yayınlanan 13 Reasons Why dizisiyle ilgili tanıtımımıza göz atabilirsiniz.

Buna Göz Atın:  Little Voice Dizi Konusu ve Oyuncuları (2020) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply