Fearless Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

Pilot bölümü 12 Haziran 2017 tarihinde Britanya kanalı İTV’de yayınlanmaya başlayan Fearless konusu bakımından bir suç draması olarak karşımıza çıkıyor. İlk sezonu için 6 bölüm sipariş edilen dizinin her bir bölümü 45-50 dk. arası sürelerle ekrana geliyor.

fearless cast

Dizinin senaryo kısmı Patrick Harbinson’a emanet edilmiş. Kendisi oldukça önemli bir isim. Homeland, Person of Interest ve 24 gibi ses getirmiş dizilerin prodüksiyon ekibinde yazar ve yapımcı sıfatlarıyla görev almıştı. Yönetmen koltuğunda ise Pete Travis’i görüyoruz ki, kendisinin Harbinson’dan eksik kalır yanı yok. Travis’in Dredd, Endgame, Vantage Point gibi filmlerin yönetmeni olduğunu hatırlatmakta fayda var. Dizinin yapımcı kadrosunu incelediğimizde ise şu isimlerle karşılaşıyoruz:

  • Tina Pawlik (My Mad Fat Diary)
  • Tom Mullens (Poldark)
  • Adrian Sturges (Houdini and Doyle)
  • Damien Timmer (Victoria)
  • Howard Ella (Poldark)

Fearless Konusu ve Oyuncuları 

Emma, işin içinden çıkılması zor davaları üstlenen adalet duygusu yoğun bir avukattır. Aldığı davaların çoğunda müvekkilleri suçlulardır. Emma bu sefer başka bir davaya yönelir. 14 yıl önce Linda Simms’i öldürdüğü gerekçesiyle tutuklanarak cezaevine konulan Kevin Russell cezasını çekmeye devam etmektedir. Kevin’ın eski eşi Annie, onun suçsuz olduğunu ve asla bir katil olamayacağını savunmaktadır. Annie’nin Emma’ya ulaşmasından sonra dava tekrar gündeme gelir.

14 yıl önceki cinayetle ilgili kanıtları incelemeye başlayan Emma ayrıca Kevin’ın sorgu kaydını da dinlemeye başlar. Kayıtta yakaladığı şüphe yaratan bir durum neticesinde Kevin’ın suçsuz olabileceğini düşünür. Süreç ilerlemeye başladıkça birçok soru işareti ortadan kalkmaya başlayacaktır. Ancak soruların cevaplanmamasını isteyen bazı güçlü insanlar da vardır.Emma: İdealist bir avukat. Zorluklarla mücadele edebilecek bir yapısı var. Karaktere Helen McCrory can veriyor. Peaky Blinders (19 bölüm), Penny Dreadful (12 bölüm) gibi dizilerden hatırlayabilirsiniz.

Buna Göz Atın:  Marvel's Agent Carter Dizi Konusu ve Oyuncuları - Tanıtım

Kevin: İçeride kalmak için sebepleri var gibi davranıyor. Ancak Emma onu cinayet davası için cesaretlendiriyor. Sam Swainsbury bu karakterini canlandıran isim. Kendisi Atlantis ve Mum gibi dizilerde rol almıştı.

Annie: Eski eşi Kevin’ın suçsuz olduğuna gönülden inanıyor. Bir çocuğu ve yeni bir eşi var. Karakteri Ordinary Lies, Blackout dizilerinde rol almış olan Rebecca Callard canlandırıyor.

Olivia: 14 yıl önce Kevin’ı sorgulayan kişi. Her yönüyle tehlikeli bir kadın. Karakteri Wunmi Mosaku canlandırıyor. Batman v Superman filminden kendisini hatırlayabilirsiniz.

Dominic: Eski bir polis. Emma’ya yardımcı oluyor. Fearless oyuncuları arasında bulunan Jonathan Forbes’u Catastrophe (13 bölüm) dizisinde izlemiştik.

Fearless Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Patrick Harbinson, Pete Travis
Dizi Türü: Suç, Drama, Gizem
Diğer Oyuncular: Robin Weigert, Christine Bottomley, Jack Hollington, Karima McAdams
IMDB: 7.4 (Puan değişecektir.)

Fearless dizi konusu ve oyuncuları yazımızın sonuna geldik. Suç ve gizem dizilerinden hoşlanıyorsanız dizi önerimiz Shots Fired’ın tanıtımına buradan ulaşabilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply