Freakish Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

The Handmaid’s Tale, The Path gibi dizilere ev sahipliği yapan Hulu, 10 Ekim 2016 tarihinde korku temalı bir diziyle izleyici karşına çıktı. İlk ve ikinci sezonları 10’ar bölümden oluşan Freakish konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bilgiler vereceğiz. Öncelikle dizinin prodüksiyon ekibine göz atalım.

Dizinin sorumlusu Beth Szymkowski. Kendisi daha önce Royal Clush isimli bir dizide yazar olarak yer almıştı. Szymkowski’ye senaryo kısmında Kristine Huntley (Legend of the Seeker), Adam Karp (Once Upon a Time), Erin Maher (Twisted) ve Kay Reindl (Dead of Summer) gibi isimler yardımcı oluyor. Yapımcı kadrosunda yer alan kişiler ise:

  • Daniel R. Suhart (The Man From Earth)
  • Brett Bouttier (Before I Fall)
  • Joe Davola (Smallville)
  • Chris Grismer (Designated Survivor, The Vampire Diaries)
  • Brian Robbins (One Tree Hill)

Freakish Dizi Konusu ve Oyuncuları

Bir grup lise öğrencisi disiplin cezası, spor ve müzik çalışmaları gibi bazı sebeplerden dolayı tatil günü olmasına rağmen okula gitmek zorunda kalmıştır. Tam da o gün kasabanın merkezinde bulunan bir kimya fabrikası patlar. Patlamanın ardından kimyasal bir gaz bulutu bütün kasabayı saracaktır. Bu gaza maruz kalan kasaba sakinleri birer zombiye dönüşürler. Öğrencilerin hayatta kalabilmek için kendilerini bu kaostan kurtarmaları gerekecektir.


Freakish oyuncuları arasında genç isimler yer alıyor. Kickin’ It dizi ile tanınan Leo Howard, YouTube dizisi Escape the Night’ta izlediğimiz Liza Koshy, Mr. Student Body President kadrosunda bulunan Meghan Rienks, The Walking Dead ve Six dizilerinde kısa süreli yer alan Tyler Chase, UnREAL’da rol almış olan Melvin Gregg, American Vandal ve Touch dizilerinde seyrettiğimiz Saxon Sharbino Freakish’te öne çıkan oyuncular.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Beth Szymkowski
Dizi Türü: Korku, Gerilim
Kanal: Hulu
IMDB: 6.6

Buna Göz Atın:  Graceland Dizi Konusu ve Oyuncuları (2013) - Tanıtım

Freakish dizi konusu nedir sorusuna cevap verdik, ayrıca öne çıkan oyuncularından bahsettik. Diziyle ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply