Free Rein Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü Netflix tarafından 22 Haziran 2017 itibariyle yayınlanmaya başlayan Free Rein konusu bakımından bir aile dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk sezonu toplam 10 bölümden oluşurken, bölümlerin gösterim süreleri 25-30 dk. arasında değişim gösteriyor.

Dizinin yaratıcıları Vicki Lucas ve Anna McCleery. İkili daha önce The Cut, Hollyoaks gibi projelerde birlikte çalışmışlardı. Yönetmen koltuğunda ise farklı isimleri görmekteyiz. Rob ve Ronan Burke kardeşlerin yanı sıra Shameless (U.K) dizisinin yönetmeni Paul Walker’ı da yönetmenlik göreviyle prodüksiyon ekibinde görüyoruz. Yapımcılara şöyle bir göz atarsak:

  • Rebecca Hodgson (Evermoor)
  • Kate Little
  • Claire Poyser

Free Rein Konusu ve Oyuncuları

Zoe, annesi ve kardeşiyle birlikte Los Angeles’tan İngiltere’deki bir adaya, büyükbabalarının yanına gelir. 15 yaşındaki Zoe için sessiz ve sakin bir ortam, iyi bir tatil anlamı taşımaktadır. Öyle ki büyükbabasının evinde wi-fi bile yoktur. Bu durumdan küçük kardeşi Rosie pek memnun kalmaz ve ortalıktan kaybolur. Rosie’yi aramak için adayı dolaşan Zoe’nin karşısına beklemediği bir misafir çıkar. Raven adındaki asi ve kontrol edilemez bir at, genç kızın karşısındadır. Ayrıca atın bakıcıları da olay yerindedir. Tuhaf bir şekilde Zoe ve Raven arasında bir bağ kurulur. Raven’ın bir anda sakinleşmesi herkesi şaşkına çevirir.

Zoe daha sonrasında ada sakinlerinden kendi yaş grubundaki gençlerle tanışacak, Raven ile arasındaki bağı güçlendirecek ve bazı gizemli olayların içinde kalacaktır.Zoe: Annesi ve kardeşiyle birlikte geldiği adaya uyum sağlamaya çalışıyor. Raven’ın dostluğunu kazandıktan sonra bazı gizemli olayların içinde kalıyor. Karakteri canlandıran Jaylen Barron’ı Shameless (14 bölüm) dizisinden hatırlayabilirsiniz.

Becky: Heyecanlı ve komik hareketleriyle dikkat çeken bir kız. Jaylen ile arkadaş oluyor. Karakteri Game of Thrones dizisindeki Shireen rolüyle tanıdığımız Kerry Ingram canlandırıyor.

Buna Göz Atın:  Lethal Weapon Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım

Jade: Becky’nin en yakın arkadaşı. Jaylen ile arkadaş olan diğer bir kız. Free Rein oyuncuları arasında bulunan karaktere Manpreet Bambra can veriyor.

Pin: Jaylen’ın Raven ile kurduğu dostluğa hayran kalıyor. Jaylen’ın kesinlikle özel birisi olduğuna inancı var. Karakteri Freddy Carter canlandırıyor. Wonder Woman filminde kısa bir rolde karşımıza çıkmıştı.

Free Rein Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Vicki Lutas, Anna McCleery
Dizi Türü: Aile, Gençlik
Diğer Oyuncular: Carla Woodcock, Bruce Herbelin-Earle, Navia Ziraili Robinson, Natalie Gumede
IMDB: ? (Giriş puanı 8.8)

Free Rein dizi konusu hakkındaki yorumlarınızı panelden bildirebilirsiniz. Netflix dizilerini beğeniyorsanız Girlboss dizisiyle ilgili tanıtımımıza göz atabilirsiniz. Buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply