Frequency Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) – Tanıtım

0

İlk bölümü 5 Ekim 2016 tarihinde The CW aracılığı ile seyirciye sunulmuştur. Dizi, Jim Caviezel’in başrolde yer aldığı ayni isimli filmin uyarlaması olarak ekranlardaki yerini almıştır. Frequency konusu bakımından bir bilim kurgu dramasıdır. Dizinin 1. sezonu 13 bölümden oluşmuştur. Bölümler ortalama 42 dakikalık gösterimlerle sunulmaktadır.

Not: Dizinin ikinci sezonu gelmeyecek. The CW, diziyi iptal etme kararı aldı.

Dizinin yaratıcısı Jeremy Carver. Kendisi daha önce Supernatural ve Being Human gibi fantastik dizilerde yazar ve yapımcı sıfatlarıyla görev almıştı. Carver’ın yanı sıra senaristler arasında Toby Emmerich (The Hobbit), Tom Farrell (The Vampire Diaries, The Originals) Lina Patel (The 100) gibi isimler yer alıyor.

Yapımcı kadrosuna göz atarsak:

  • Christina Perez (The Walking Dead)
  • John Rickard (Horrible Bosses)
  • Michael Alaimo (Major Crimes)
  • John Dove (CSI: NY)
  • Dan Lin (Sherlock Holmes)

Frequency Dizi Konusu ve Oyuncuları

Raimy, 8 yaşındayken babası ölür ve annesi ile yaşamaya başlar. Bir gece garajın üstüne bir yıldırım düşer ve olağanüstü olayları da yanında getirir. Raimy, bu yıldırım düşmesi olayı sonucunda garajda bulunan eski bir radyoyu fark eder. Radyonun hala çalışmakta olduğunu anlar ve radyodaki sesin ne kadar imkânsız olsa da babasının sesi olduğunu anlar. Böylelikle olaylar birbiri ardına gerçekleşmeye başlar.Frequency oyuncuları arasında başroldeki Raimy Sullivan karakterini Peyton List canlandırıyor. Kendisi daha önce Flashforward (22 bölüm), Mad Men (15 bölüm), The Tomorrow People (22 bölüm), The Flash (3 bölüm) gibi dizilerde rol almıştı. Frank Sullivan rolünde ise Riley Smith’i izlemekteyiz. Kendisini 24 (6 bölüm), 90210 (7 bölüm), True Blood (5 bölüm), Nashville (7 bölüm) gibi dizilerden hatırlayabilirsiniz.

Buna Göz Atın:  Timeless Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) - Tanıtım

Covert Affairs, Resurrection dizilerinden tanıdığımız Davin Kelley’i dizide Julie Sullivan, ER ve Lie to Me dizilerinden tanıdığımız Mekhi Phifer’i ise Satch Reyna karakterleriyle görüyoruz.

Frequency Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Jeremy Carver, Toby Emmerich
Dizi Türü: Bilim-Kurgu, Drama
Diğer Oyuncular: Ada Breker, Lenny Jacobson, Daniel Bonjour, Rob Mayes
IMDB: 7.7

Frequency dizi konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bilgiler verdik. İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply