Friends From College Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

Dram ve suç kategorisindeki serileriyle dikkat çeken Netflix, 14 Temmuz 2017 tarihi itibariyle bu sefer bir komediyle karşımıza çıktı. İlk sezonu 8 bölümden oluşan ve ikinci sezon onayını kapan Friends From College konusu itibariyle geçmişlerine özlem duyan bir grup eski üniversite arkadaşına odaklanıyor. Dizinin bölümleri 30 dakikalık gösterimler ile izleyiciye sunuluyor.

Serinin yaratıcıları arasında Yes Man filminin yazarı Nicholas Stoller ve birkaç filmdeki oyunculuk denemesinden sonra işleri kamera arkasından yürütmeye karar veren Francesca Delbanco yer alıyor. Yapımcı ekibinde ise Lori Keith Douglas (The Sopranos), Colleen McGuinness (30 Rock), O’Shea Read (Community), Brittney Segal (Girlboss) gibi isimler bulunuyor.

Friends From College Konusu ve Oyuncuları

Dizi, Harvard Üniversitesi’nde birlikte okumuş olan bir arkadaş grubunun hikayesini işliyor. Şu anda 40’lı yaşlarında olan bu arkadaşlar, hem özel hayatlarında hem de iş hayatlarında birkaç başarı kazanmışlar veya bu başarıların eksikliğini hisseder durumdalar. Kendi içlerinde birbirleriyle genelde oldukça karmaşık ilişkilere sahip olan bu grup artık geçmişteki ilişkilerini özler hale gelir.Friends from College oyuncuları kimlerdir?

  • Ethan karakterini Keegan-Michael Key (Keanu)
  • Sam karakterini Annie Parisse (Person of Interest)
  • Lisa karakterini Cobie Smulders (How I Met Your Mother)
  • Max karakterini Fred Savage (Working)
  • Nick karakterini Nat Faxon (Married)
  • Marianne karakterini Jae Suh Park (The Mindy Project) canlandırıyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Nicholas Stoller
Dizi Türü: Komedi
Diğer Oyuncular: Billy Eichner, Greg Germann, Romy Byrne
IMDB: 6.7

Buna Göz Atın:  New Amsterdam Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply