Future Man Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 14 Kasım 2017 tarihinde Hulu üzerinde yayınlanmaya başlayan Future Man konusu, kurgusu ve hikayesi ele alındığında bilim-kurgu türünde bir komedidir. Josh Hutcherson’ın başrolünde yer aldığı dizinin ilk sezonu için 13 bölüm kanal tarafından sipariş edilmiştir. Bölümlerin ortalama gösterim süresi 30 dakika civarında seyretmektedir.

Future Man dizi senaryosunda Kyle Hunter ve Ariel Shaffir’in imzaları bulunuyor. İkili daha önce 50/50, This is the End, The Night Before gibi projelerde birlikte yer almıştı. Yönetmen kadrosunda ise iki isim bir hayli dikkat çekiyor. Amerikan komedilerinin vazgeçilmez adamları Seth Rogen ve Evan Goldberg, dizinin birer bölümünde yönetmenlik yapmıştır. Ayrıca yapımcı kadrosunda da bulunuyorlar. Yapımcı yönetici ekibinde Jason Saville (Seinfeld), Mychelle Deschamps (The Mindy Project) gibi isimler yer alıyor.

Future Man Dizi Konusu ve Oyuncuları

Ailesiyle birlikte aynı evde yaşayan, kendine güveni pek bulunmayan ve sosyal yönden zayıf kişiliğe sahip olan Josh Futterman düşük profilli bir işte çalışmaktadır. Kendisinin hayattaki tek başarısı Cybergeddon isimli video oyunundaki yüksek derecesidir. Bu oyundaki karakteriyle dünya üzerinde zirveye yerleşmiştir. Bir gün tuhaf görünümlü karakterler Josh’u ziyaret eder. Karakterler kendilerinin oyunun içinden geldiklerini savunur. Uzak olmayan bir zaman aralığında dünyanın işgal edileceğini ve bu işgale direnmesi için Josh’a ihtiyaçları olduğunu söylerler. Josh Futterman artık bir Future Man, bir seçilmiş kişidir.Future Man dizi oyuncuları kimlerdir? Serinin başrol karakterini Açlık Oyunları serisinden tanıdığımız Josh Hutcherson canlandırıyor. Tiger karakterine Casual, Quantico dizilerinden Eliza Coupe, Wolf karakterine Preacher dizisinden Derek Wilson hayat veriyor. Six Feet Under, CSI: Miami gibi serilerden anımsadığımız Ed Begley Jr. ve kariyerine yeni projeler eklemeye devam eden Drew James, dizi oyuncu kadrosundaki diğer öne çıkan isimlerdir.

Buna Göz Atın:  Blindspot Dizi Konusu ve Oyuncuları - Tanıtım

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Kyle Hunter, Ariel Shaffir
Dizi Türü: Bilim-Kurgu, Komedi
Diğer Oyuncular: Mary Manofsky, Robert Craighead, Kevin Caliber, Jason Scott Jenkins
IMDB: 8.0 (Giriş puanıdır, artış veya azalış yaşanabilir.)

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply