GameFace Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 12 Ekim 2017 tarihinde yayınlanan GameFace konusu bakımından bir komedi serisidir. E4 kanalı aracılığı ile izleyiciye sunulmuştur. Bir sezonu bulunan dizi toplamda 6 bölümden meydana geliyor. Bölümler ortalama olarak 24 dakika civarında sürmektedir.

Dizinin yapımcıları arasında Roisin Conaty (Man Down), Ben Conway (Relic) ve Charlotte Lewis (Witless) bulunmakta. Ayrıca Roisin Conaty aynı zamanda dizinin senaristliğini de üstlenmekte. Üstüne üstlük başroldeki isim de kendisi.

GameFace Konu ve Oyuncular

Marcella, yaşamı boyunca her alanda ruhen hayal kırıklığına bulanmış biridir. Bir gün sevgilisi ile ayrılır ve geleceğini güzel bir yönde değiştirmek amacıyla işe koyulur. Bu amacı kendisine belirlemesi ise bir türlü almak için fırsat bulamamış olduğu sürücü ehliyetini ve içinde yanıp tutuşan oyunculuk hayallerini hatırlaması sayesinde gerçekleşir.GameFace dizi oyuncuları kimlerdir? Başrolde Marcella rolünde Roisin Conaty karşımıza çıkıyor. Komedyen, senarist ve oyuncu sıfatlarıyla farklı projelerde yer almış olan Conaty’i Man Down dizisinden anımsayabilirsiniz. Jon karakterini Suspects serisinin yanı sıra Kill Your Darlings filminin kadrosunda da bulunmuş olan Damien Molony, Billy karakterini Wasted’dan Dylan Edwards, Simon karakterini ise Sick Note’dan Dustin Demri-Burns canlandırmaktadır.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Roisin Conaty
Dizi Türü: Komedi
Diğer Oyuncular: Caroline Ginty, Karl Theobald, Tiff Stevenson, Darren Hart
IMDB: 7.4 (Giriş puanı olduğu için değişim yaşanabilir.)

Buna Göz Atın:  Wolf Creek Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) - Tanıtım
Share.

About Author

Dokuz Eylül Üniversitesi Felsefe bölümü öğrencisi. Minnoş bir ev kedisi değil.

Leave A Reply