Ghost Wars Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

Bilim-kurgu temalı dizilere öncelik veren SyFy kanalı yeni bir projeyle karşımıza çıkıyor. İlk bölümü 5 Ekim 2017’de ekranlara getirilen Ghost Wars konusu incelendiğinde korku, gerilim ve fantastik türlerinde olduğu görülüyor. İlk sezon için 13 bölüm sipariş edilmiştir.

Dizini sorumlusu Simon Barry. Kendisi daha önce Continuum ve Van Helsing gibi dizilerin yapımcı senaristiydi. Ayrıca yakın bir zamanda ekranlara getirilen Bad Blood dizisinin de yapımcılığını üstlenmişti. Barry’ye senaryo kısmında Gemma Holdway yardımcı oluyor. İlk sezonun bütün bölümlerinde yazarlık yaptı. Kendisi Ghost Wars’tan önce bazı televizyon filmleri ve kısa filmlerde senarist olarak yer almıştı. Kariyerinin en büyük sıçramasını bu projeyle gerçekleştiriyor.

Yapımcı kadrosunda ise şu isimler yer almaktadır:

  • Jay Daniel Beechinor (Hell on Wheels)
  • Petros Danabassis (Klondike)
  • Michael Frislev (Fargo)
  • Dennis Heaton (Motive)
  • Zack Tucker Gangnes (Drive)

Ghost Wars Konusu ve Oyuncuları

Doğaüstü varlıklar tarafından işgal edilen bir Alaska kasabasında bölge halkından Roman Mercer, eğer gizli psişik yeteneklerini ortaya çıkarıp bölgesini yok olma tehlikesinden bertaraf etmek istiyorsa kasaba halkının peşin hükümlü tavırlarını ve kendi zihnindeki şeytanlarını yenmek zorundadır.Ghost Wars oyuncuları kimlerdir?

Dizinin başrolünde Roman Mercer karakterini canlandıran Avan Jogia yer alıyor. Victorious (56 bölüm) ve Twisted (20 bölüm) gibi dizilerde rol almıştı. Ayrıca kendisini Tut isimli mini dizide izlemiştik.

Dizide Daredevil’deki Kingpin karakteriyle herkesi kendisine hayran bırakan Vincent D’Onofrio, Sons of Anarchy’nin sosyopatı Kim Coates, iZombie ve UnREAL dizilerinde izlediğimiz Elise Gatien gibi oyuncular da bulunuyor. Oyuncu kadrosunun geri kalanı ise şöyle:

  • Sonja Bennett (Mistresses)
  • Syd Lazzara (Ice)
  • Sharon Taylor (Bellevue, The 100)
  • Kristin Lehman (The Killing)
  • Carmel Amit (Somewhere Between)
Buna Göz Atın:  The Catch Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) - Tanıtım

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Simon Barry, Gemma Holdway
Dizi Türü: Fantastik, Gerilim, Korku
Kanal: SyFy
IMDB: 6.6 (Giriş puanıdır. Değişecektir.)

Ghost Wars dizi konusu nedir sorusuna cevap vermiş olduk. Oyuncu kadrosuna da göz attık. Diziyle ilgili görüşlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz. İyi seyirler!

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply