Ghosted Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 1 Ekim 2017 tarihinde FOX ekranında izleyiciyle buluşturulan Ghosted konusu bakımından bir komedi olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin ilk sezonu için başlangıç olarak 4 bölüm sipariş edilmiştir. Her bir bölüm ortalama 22 dakikalık gösterimlerle ekrana gelecektir.

Dizinin yaratıcıları Tom Gormican (That Awkward Moment) ve Kevin Etten (Workaholics, Scrubs)’dir. Yönetmenlik koltuğunda Jonathan Krisel (Baskets) oturmaktadır. Yapımcılar arasında Naomi Scott (Other People), Steve Burgess (The Last Man on Earth), Oliver Obst (The Mick) bulunmaktadır. Ayrıca dizinin başrol oyuncuları Adam Scott ve Craig Robinson da yapımcı kadrosunda yer alıyor.

Ghosted Konusu ve Oyuncuları

Max Jennifer, doğaüstü olayların gerçek olduğuna inanan ve eşinin uzaylılar tarafından dünya üzerinden alınıp başka bir gezegene kaçırıldığını düşünen biridir. Çoğu insan Max’ın bir deli olduğunu düşünmektedir. Leroy Wright ise alaycı tavırlarıyla dikkat çeken bir dedektiftir. Kayıp insanlar üzerine araştırmalar yürütüp davaları çözmeye çalışır. Uzaylılar konusundaki tavrıysa nettir. Uzaylılar Wright’a göre gerçek değildir ve onlara inanan kişiler birer kaçıktır. Birbirine zıt bu iki insanın yolu gizli bir teşkilat tarafından işe alınmalarıyla keşişecektir. Kısa zaman içinde birlikte çalışmaya başlarlar.Ghosted oyuncuları arasında Craig Robinson ve Adam Scott başrolde yer alıyor. Robinson, Leroy Whight karakterine can verirken, Adam Scott ise Max Jennifer karakterini canlandırıyor. Robinson’ı Mr. Robot, The Office gibi dizilerden hatırlamaktayız. Adam Scott’ı Parks and Recreation ve Big Little Lies dizilerinde izleme fırsatı bulmuştuk.

Dizide ayrıca Ally Walker (Sons of Anarchy, Colony), Adeel Aktar (The Night Manager, Utopia), Amber Stevens West (Criminal Minds, Greek) gibi oyuncular da bulunuyor.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Tom Gormican, Kevin Etten
Dizi Türü: Komedi, Sitcom
Kanal: FOX
IMDB: ?

Ghosted dizi konusu nedir sorusuna cevap vermiş olduk. Ayrıca oyuncu kadrosunu inceledik. İyi seyirler!

Buna Göz Atın:  Great News Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply