God Friended Me Dizi Konusu ve Oyuncuları (2018) – Tanıtım

0

CBS kanalı tarafından ilk bölümü 30 Eylül 2018 tarihinde izleyicinin beğenisine sunulan God Friended Me konusu ve türü incelendiğinde komedi alanında bir dizidir. İlk sezonun en az 9 bölümden oluşması beklenmektedir.

Dizinin senaryosunda Andre Edmonds (The Quad), Steve Lilien (Gotham), Bryan Wynbrandt (Hawaii Five-0) gibi isimler bulunuyor. The Following, The Vampire Diaries ve Dexter dizilerinde yönetmenlik yapmış olan Marcos Siega da dizinin üç bölümünde direktör koltuğuna oturmuş.

God Friended Me Konusu ve Oyuncuları 

Miles Finer dini inancı ve Tanrı’yı kabul etmeyen bir ateisttir. Yaşamını bu şekilde sürdüren Miles’ın hayatı bir anda değişecektir. Facebook üzerinden kendisine yeni bir arkadaşlık teklifi gelir. Bu teklifin sahibi direkt olarak Tanrı’dır. Miles ve çevresindeki herkesi bu absürt durum etkilemeye başlar.God Friended Me oyuncu kadrosunda başrolü Brandon Michael Hall üstleniyor. Miles Finer karakterini canlandıran aktörü The Mayor ve Search Party serilerinden anımsayabilirsiniz. Dizide ayrıca Violett Beane (The Flash), Suraj Sharma (Life of Pi, Homeland), Kyle Harris (Stitchers) gibi oyuncular da yer almaktadır.

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Marcos Siega, Steve Lilien
Dizi Türü: Komedi
Diğer Oyuncular: Javicia Leslie, Joe Morton, Shazi Raja, Francesca Ling
IMDB: 6.4 (Puan değişebilir)

Buna Göz Atın:  Crowded Dizi Konusu ve Oyuncuları (2016) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply