Godless Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

Diziseverlerin büyük ilgiyle takip ettiği Netflix, sonbahar-kış döneminde yeni bir projeyle karşımıza çıkıyor. İlk sezonu 22 Kasım 2017 tarihinde yayınlanmaya başlanan Western temalı seri Godless konusu bakımından suç ve drama ögelerini merkezine alıyor. Serinin formatı mini dizidir. Sezondaki toplam bölüm sayısı ise yedidir. Çoğu bölümün gösterim süresi 60 dakikayı aşmaktadır.

Dizinin yaratıcısı, sorumlusu ve aynı zamanda yönetmeni Scott Frank. Kendisi daha önce Logan, The Wolverine, Minority Report gibi ses getiren projelerin içinde yer almıştı. Frank’in dahil olduğu yapımcı ekibinde ayrıca Jessica Levin (True Detective), Casey Silver (Hidalgo), Steven Soderbergh (Traffic), Michael J. Malone (Batman Begins) gibi isimler yer alıyor.

Godless Dizi Konusu

Godless dizisi

Merhametsiz bir kanun kaçağının hedefi eski bir çete üyesidir. Çorak toprakları bu amaçla dolaşan kaçağın Batı’daki ünü dehşet vericidir. Aradığı kişinin yalnızca kadınların yaşamlarını sürdürdüğü bir kasabada olması işleri daha ilginç kılacaktır. Kasabanın kadınları diğer kadınlara pek benzemeyen, dik duruşlu ve cesur bireylerdir. Gizem dolu karakterler, alışagelmişin dışında bir hikaye ve geçmişi ören bir sır perdesi.

Godless Dizi Oyuncuları


Godless oyuncuları ve karakterleri kimlerdir? Dizinin cast kadrosu bir hayli kalabalık. Öne çıkan oyuncular arasında tanıdık isimlere rastlıyoruz. Roy Goode karakterini Skins, 71, Starrep Up performanslarıyla tanıdığımız Jack O’Connell canlandırıyor. Dizinin kilit karakterlerinden olan Alice’e ise Downton Abbey ve Good Behavior dizilerinde izlediğimiz güzel aktris Michelle Dockery can veriyor. Halt and Catch Fire dizisinden Scoot McNairy’i Bill McNue, The Newsroom’dan Jeff Daniels’ı Frank rolleriyle görüyoruz.

Sons of Anarchy ile sevdiğimiz Kim Coates da oyuncu kadrosunda bulunuyor. En ciddi deneyimlerini yaşayan Kayli Carter ve Tess Frazer, Boardwalk Empire geçmişi bulunan Christiane Seidel serideki diğer karakterleri canlandırıyor.

Buna Göz Atın:  Prodigal Son Dizi Konusu ve Oyuncuları (2019) - Tanıtım

Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Scott Frank
Dizi Türü: Western, Suç, Drama
Kanal: Netflix
IMDB: 8.4 (Giriş puanıdır, değişmesi olası.)

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply