Good Behavior Konusu ve Oyuncuları – Tanıtım (2016)

0

İlk bölümü TNT kanalı tarafından 15 Kasım 2016 tarihinde yayınlanan Good Behavior konusu itibariyle bir drama dizisi olarak karşımıza çıkıyor. İlk sezonunda toplam 10 bölümle ekranlara gelmişti. Bölümler ortalama 60 dk. olarak yayınlanıyor. Dizinin ikinci sezon onayı aldığını belirtelim. Yönetmen-yazar kadrosuna baktığımızda; Wayward Pines’ın senaristi Blake Crouch ve yine Wayward Pines’ta yapımcı kadrosunda bulunmuş olan Chad Hodge isimleri ön plana çıkıyor. Ayrıca Ray Donovan dizisinin prodüksiyon ekibinde bulunan Lenore Zion da Good Behavior dizisi içinde yer alıyor. Good Behavior dizi konusu hakkında bilgiler vererek başlayalım.

Good Behavior Konusu

Letty, hapishaneden çıkmış ve ayaklarının üzerinde durmaya çalışan bir kadındır. Ancak eski alışkanlıklarından vazgeçmeyi bir türlü başaramaz. Hapse girme nedeni olan hırsızlık ve uyuşturucu, Letty’nin yaşamında yer almaya devam edecektir. Yaşamını bir standarda oturtma çabasına rağmen deyim yerindeyse kıldan ince bir çizgide ilerlemektedir. Başkalarının kılığına girerek kendisini ve kimliğini gizlemesi gibi bir yeteneğini vardır. Bu sayede hırsızlık eylemleri daha kolay başarıya ulaşır. Yine bir hırsızlık amacıyla gözüne bir otel kestirir. Otel odasını soymaya kalkışırken odada kalan kişi gelir. Letty saklanır, ancak duyacağı şeylerden saklanması o kadar kolay değildir. Odanın sahibi olan adam bir kiralık katildir ve müşterisiyle bir anlaşma yapmaktadır. Letty bu konuşmaya şahit olur. Daha sonrasında tehlikeli bir karar alarak Javier ismindeki katille diyalog kurmaya ve onunla yakınlaşmaya başlar. Olası bir cinayetin önüne geçmek istemektedir, fakat başlattığı oyun son derece tehlikelidir.

Good Behavior Oyuncuları ve Karakterleri

good behavior oyuncuları

Javier (Juan Diego Botto): Profesyonel bir kiralık katildir. Hesapta olmayan bir durumun içinde kendisini bulur. Letty ile yakınlaşmaya başlayacaktır. 1975 doğumlu Arjantinli aktör, genellikle ulusal film ve dizilerde rol alıyor.

Buna Göz Atın:  Doubt Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım

Letty (Michelle Dockery): Alkolik, uyuşturucu bağımlısı, hırsız. Letty’nin başka bir hayat yaşaması mümkün değil. Hapishane kendisine bir ders vermemiş gibi duruyor. Kılıktan kılığa girerek hırsızlık yapmaya devam ediyor. Oğlunun velayetini kaybetmiş. Velayet sahibi olan annesinden çocuğunu istiyor. Ancak kendisini çok tehlikeli bir olayın içinde buluyor: Javier… Good Behavior konusu Letty karakteri üzerinden işleniyor. Michelle Dockery ismini Downton Abbey (52 bölüm) dizisinden anımsayabilirsiniz.

good behavior terry kinney

Christian (Terry Kinney): Kendisi bir şartlı tahliye memuru. Letty’nin tekrar hapishaneye girmemesi için çaba gösteriyor. Bu konuda işi çok zor. Terry Kinney’yi Oz (55 bölüm), The Mentalist (6 bölüm), Billions (10 bölüm) gibi dizilerden hatırlıyoruz.

Good Behavior Diğer Bilgiler

Yönetmen-Yazar: Blake Crouch, Chad Hodge
Dizi Türü: Drama, Suç
Diğer Oyuncular: Lusia Strus, Nyles Steele, Todd Williams
IMDB: 8.3

Good Behavior konusu ile ilgili görüşlerinizi yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply