Great News Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) – Tanıtım

0

İlk bölümü 25 Nisan 2017 tarihinde NBC tarafından izleyiciyle buluşturulan Great News dizi konusu ele alındığında bir komedi olarak karşımıza çıkıyor. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizinin ikinci sezon onayı aldığını ve ikinci sezonun da 13 bölümden oluşacağını belirtelim. Bölümlerin ekrandaki gösterim zamanı 22 dakikadır.

Dizinin sorumlusu Tracey Wigfield (30 Rock) ve Ashley Wigfield (Gossip Girl, The Leftovers). İki isme senaryo alanında Dan Klein yardımcı olmaktadır. Yapımcı kadrosunda ise şu isimler yer almaktadır:

  • Robert Carlock (30 Rock)
  • Franco Bario (The Exes)
  • David Miner (Brooklyn Nine-Nine)
  • Jack Burditt (The Mindy Project)
  • Tony Hicks (Mike & Molly)

Great News Konusu ve Oyuncuları

Katie Wendelson, haber yapımcısı olarak kariyerini sürdüren azimli bir kadındır. Kariyer basamaklarını bir bir tırmanmak hedefindedir. Katie’nin annesi Carol ise baskıcı bir annedir. Üstüne üstlük kızının çalıştığı stüdyoda stajyer olarak işe başlamıştır. Katie için kendi meslektaşlarıyla anlaşmak kolay bir durum değilken, annesiyle çalışmak zorunda olması tam bir kabustur.

Great News oyuncuları arasında Katie karakterini Briga Heelan canlandırıyor. Kendisi daha önce Love, Ground Floor gibi dizilerde rol almıştı. Karakterin annesi Carol rolünde ise Andrea Martin var. Dizide ayrıca Adam Campbell (Touch), Nicole Richie (The Simple Life), Horatio Sanz (Scorpion), John Michael Higgins (Wilfred) gibi oyuncular yer almaktadır.

Yönetmen-Yazar: Tracey Wigfield, Ashley Wigfield
Dizi Türü: Komedi
Kanal: NBC
IMDB: 6.7 (Puan değişebilir.)

Buna Göz Atın:  Get Shorty Dizi Konusu ve Oyuncuları (2017) - Tanıtım
Share.

About Author

listemedya.com kurucusu. 1990 model. sinema ve yabancı dizi hayranı. kitaplarla arası iyi.

Leave A Reply